Pradinis / Mokslas ir švietimas / Kauniečiai vėl kviečiami į nemokamas italų kalbos paskaitas

Kauniečiai vėl kviečiami į nemokamas italų kalbos paskaitas

Kauniečiai ir vėl galės nemokamai pramokti italų kalbos – Lietuvoje gyvenantis italas Stefano M. Lanza kviečia į nemokamas italų kalbos paskaitas visuomenei.

Paskaitos vyks rugsėjo 23 ir 25 dieną Vytauto Didžiojo universitete. Užsiėmimai, vadovaujami VDU Užsienio kalbų instituto italų kalbos dėstytojo S. M. Lanzos, skirti jau mokyklose, gimnazijose ir universitetuose nebesimokantiems asmenims, norintiems susipažinti su šia kalba, šiek tiek jos pramokti ir sužinoti daugiau apie įvairius kalbinius aspektus.

„Tai bus „kalbos ragavimo“ paskaita. Jos dalyviai sužinos įvairių italų kalbos niuansų: kaip tarti ir skaityti, kokios frazės tinkamos kasdieniam bendravimui ir praktikai, taip pat sužinos apie pačią Italiją, supras itališką gyvenimo būdą, gyventojų mentalitetą, susipažins su italų kalba reiškiamomis emocijomis, kalbos mokymosi principais ir ryšiais su lietuvių kalba“, – paskaitą pristatė dėstytojas S. M. Lanza.

Jau trylika metų Lietuvoje gyvenantis italas Vytauto Didžiojo universitete dėsto savo gimtąją kalbą, kaip ir dauguma VDU Užsienio kalbų instituto dėstytojų. Šis kursus organizuojantis institutas yra modernus plačiausią užsienio kalbų spektrą Lietuvoje siūlantis akademinis kalbų centras. Instituto dėka visų universiteto fakultetų studentai gali mokytis vieną ar kelias iš siūlomų 30 šiuolaikinių ir klasikinių kalbų.

Pirmoji italų kalbos paskaita visuomenei vyks rugsėjo 23 d., antradienį, 17 val. VDU III rūmuose (K. Donelaičio 52–601). Rugsėjo 25 d. ten pat bus kartojama pirmoji paskaita, todėl registruojantis reikėtų pasirinkti vieną patogiausią dieną.

Registracija vykdoma internetu: http://www.publika.lt/apklausa-15-541963ffd70e0.html

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top