Pradinis / Aktualijos / Kauno dviratininkų parado dalyviai nepabūgo vėsaus oro

Kauno dviratininkų parado dalyviai nepabūgo vėsaus oro

Capture

Šeštadienį į Kauno gatves išriedėjo tradicinis Kauno dviratininkų paradas, kurį organizavo Kauno miesto savivaldybės Aplinkos apsaugos skyrius kartu su VšĮ „Dviratai”. Organizatoriai džiaugiasi, kad dalyviai, kurių susirinko apie 120, nepabūgo vėsaus oro ir pranašauto lietaus.

Prie Miesto sodo susirinkusius šeštojo Kauno dviratininkų parado dalyvius pasveikino Kauno miesto mero pavaduotojas Vytautas Vasilenko ir Laisvės alėjos bendruomenės pirmininkas Karolis Ramoška.

Šį kartą organizatoriai pasiūlė išskirtinį maršrutą: dviratininkai važiavo Laisvės alėja, apsuko didelį ratą Nemuno saloje, važiuodami Šančių dviračių taku grožėjosi Nemunu, Kauno centro link grįžo naujai rekonstruotu Juozapavičiaus prospektu, įveikė Europos pr. kalną ir finišavo prie VDU Kauno botanikos sodo. Čia dviratininkus sutiko VDU Kauno botanikos sodo draugų klubo ir Aleksoto bendruomenės centro nariai. Paradą vainikavo stilingiausių dviratininkių ir dviratininkų rinkimai. Jie buvo apdovanoti organizatorių padėkos raštais ir rėmėjų dovanomis.

Pirmasis Kauno dviratininkų paradas įvyko 2010 m. rugsėjo 19 d. Europos judriosios savaitės akcijos „Mieste be automobilio” metu. Kauno dviratininkų paradas sulaukė gerų vertinimų iš dalyvių ir jau tampa gražia miesto tradicija rengti paradą du kartus per metus – pavasarį ir rudenį.

Kauno miesto savivaldybės administracijos informacija

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top