Pradinis / Kelionės / Kelionių organizatorius: „Priartėjome prie Vakarų Europos turistų įpročių“

Kelionių organizatorius: „Priartėjome prie Vakarų Europos turistų įpročių“

swingingGalinčiųjų atostogauti užsienyje ir toliau daugėja. Tai atskleidžia ne tik Lietuvos statistikos departamento, bet ir didžiausio Baltijos šalyse kelionių organizatoriaus „Novaturo“ duomenys. Pristatydamas 2014 m. vasaros sezono kryptis, organizatorius atkreipia dėmesį, kad atostogų užsienyje populiarumo augimui didžiausią įtaką daro ir jau susiformavęs tautiečių įprotis keliones planuotis iš anksto.

Keliautojų įpročių kitimas

„Šiemet pristatome jubiliejinį, penkioliktąjį, vasaros kelionių sezoną. Per tuos metus matėme, kaip keitėsi poilsiautojų įpročiai. Jau ne pirmą sezoną poilsiautojai įvertina tai, kad atostogas iš anksto planuoti yra naudinga. Taigi priartėjome prie Vakarų Europos turistų įpročių“, – kalba „Novaturo“ generalinis direktorius Linas Aldonis.

Pasak L. Aldonio, išankstinis atostogų planavimas naudingas dėl kelių priežasčių: „Sezono pradžioje galime pasiūlyti klientui geriausią kelionės kainą. Taip pat pirkdamas iš anksto jis gali rinktis iš daugiausia kelionių krypčių bei viešbučių.“

Atsakingas finansų valdymas namų ūkiuose ir kruopštus atostogų planavimas praėjusį vasaros sezoną leido atostogauti išvykti dar daugiau tautiečių. Lietuvos statistikos departamento duomenimis, 2013 m. antrąjį ketvirtį į užsienį keliavo 395,2 tūkst. šalies gyventojų, arba 7,2 procento daugiau nei per tą patį 2012 metų laikotarpį. Tad, atsižvelgdamas į augančią vasaros kelionių paklausą, „Novaturas“ ateinančių metų vasaros sezonui pasiūlė net 80 atnaujintų pažintinių kelionių maršrutų, iš kurių 28 visiškai nauji, skirti ir poilsiui, ir pažinimui. Taip pat vasaros sezonui klientams pasiūlyta 14 krypčių poilsiui: Graikija, Turkija, Ispanija, Italija, Portugalija, Bulgarija, Kroatija, Egiptas ir nauja kryptis – Tunisas (įtraukta atsižvelgiant į klientų pageidavimus).

Klientai tampa reiklesni

„Poilsiautojai metams bėgant tampa reiklesni, noriai renkasi ne tik įprastas poilsinių ir pažintinių kelionių kryptis, daug dėmesio sulaukia ir egzotinės šalys. Todėl šiemet, be lietuvių pamėgtų vasaros sezono krypčių, siūlysime ir turistams ne tokias įprastas kryptis: kerintį Iraną, spalvingąjį Maroką ir paslaptingąją Islandiją“, – kalba L. Aldonis.

Atostogos_1

Kelionėms išleista daugiau nei pernai

„Novaturas“ pastebi, jog lietuviai šiemet keliauti linkę prabangiau nei praėjusiais metais. Tai įrodo ir Lietuvos statistikos departamento duomenys: turistai iš Lietuvos 2013 m. antrąjį ketvirtį kelionėms išleido 725,6 mln. litų, arba 11,2 procento daugiau nei pernai per tą patį laikotarpį.

„Atsakingas atostogų planavimas atveria kelią papildomoms pramogoms kelionės metu: turistinėms ekskursijoms, SPA procedūroms, vietinės virtuvės pažinimui ir kitiems malonumams“, – teigia „Novaturo“ generalinis direktorius.

Planuojama, kad 15-uoju atostogų sezonu su „Novaturu“ ilsėsis 100 tūkst. poilsiautojų iš Baltijos šalių. Didžiausias poilsinių ir pažintinių kelionių organizatorius Baltijos šalyse „Novaturas“ veiklą vykdo nuo 1999 metų. Per metus organizuoja daugiau nei 1800 skrydžių daugiau kaip 23 kryptimis.

 

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: