Pradinis / Aktualijos / Klaipėdoje vyks pirmoji Tarptautinės kliento dienos šventė

Klaipėdoje vyks pirmoji Tarptautinės kliento dienos šventė

small_imtw2c1569Atmintinų dienų statusu ir šventiniais renginiais visame pasaulyje yra pagerbiama daugybė progų, sukakčių ir temų – nuo istorinių įvykių iki profesijų. Klaipėdiečių verslininkų iniciatyva kelią į populiarumą ir oficialią poziciją kalendoriuje skinasi kovo 19-ąją numatyta Kliento diena. Jai šiemet uostamiestyje bus skirtas šventinis renginys, atviras visiems besidomintiesiems.

Prieš trejus metus viena klaipėdiečių bendrovė svarstė, kaip atšvęsti įmonės gimtadienį. Kūrybingai į įprastą tradiciją pažvelgęs kolektyvas sumanė šia proga pasveikinti savo klientus. Padiskutavę ir pasidomėję šia tema, bendraminčiai suprato galintys tapti naujos šventės sumanytojais, mat jokios informacijos apie kurioje nors šalyje minimą simbolinę klientų pagerbimo dieną jie neradę.

2010 m. kovo 19 d. iš Klaipėdos į įvairius pasaulio miestus buvo išsiųsti pirmieji sveikinimai Kliento dienos proga. Ilgainiui idėja sulaukė kitų verslininkų ir žiniasklaidos susidomėjimo. Į Kliento dienos propaguotojų gretas įsitraukė ir Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai, kitos verslo organizacijos, idėja susidomėjusios Lietuvos ir užsienio įmonės.

Per šį laiką išmėginta daugybė būdų pasveikinti ir padėkoti klientams – nuo asmeninių skambučių iki specialių nuolaidų ir vaišių.

Kovo 19 d., trečiadienį, 16–20 val. Klaipėdos Žvejų rūmuose vyks pirmoji Tarptautinės kliento dienos šventė. Verslo atstovai nemokamai dalys savo firminę atributiką, suvenyrus, vaišins skanumynais, teiks įvairias nemokamas paslaugas ir kitaip sveikins savo klientus įmonių mugėje. Šventę pagyvins šalies atlikėjų koncertas. Renginio metu bus renkami parašai, kad Kliento diena būtų įtraukta į Lietuvos minėtinų dienų sąrašą.

Iniciatyvą palaikančio Klaipėdos miesto mero Vytauto Grubliausko įsitikinimu, verslininkų dėmesys socialinės atsakomybės ugdymui – sveikintinas reiškinys. „Kliento diena skamba tarsi akivaizdus dalykas – iš tiesų keista, kad jos nėra minėtinų dienų sąraše. Juo smagiau girdėti, kad šią šventę populiarina uostamiesčio verslininkai“, – sakė meras.

Pasak miesto vadovo, aktyviai Klaipėdos gyvenime dalyvaujančios vietos verslo pajėgos nebeapsiriboja sėkmingų rinkos dalyvių ir patikimų darbdavių statusu. Ši tendencija yra fiksuojama teikiant mero apdovanojimą socialiai atsakingiausiai įmonei, įvairiomis progomis pagerbiant verslo iniciatyvas ir partnerystės su kitais sektoriais apraiškas.

„Žinia apie tai, kad verslininkai patys nori atsidėkoti savo klientams už abipusiškai naudingus ir tvarius santykius – aiškus ženklas, kad juos lydi sėkmė“, – įsitikinęs V. Grubliauskas.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top