Pradinis / Kinas, muzika, TV / Klasikinės muzikos atlikėjai susivienijo, kad padėtų „Carito“ globojamiems žmonėms

Klasikinės muzikos atlikėjai susivienijo, kad padėtų „Carito“ globojamiems žmonėms

Akordeono virtuozas Martynas Levickis, operos solistės Ona Kolobovaitė, Asta Krikščiūnaitė, Lilija Gubaidulina, pianistas Petras Geniušas, saksofonininkas Petras Vyšniauskas ir kiti, lydimi Šv. Kristoforo kamerinio orkestro ir choro „Aidija“, susivienijo vedami kilnaus tikslo – padėti tiems, kuriems sunkiausia.

Ketvirtadienį garsiausi Lietuvos klasikinės muzikos atlikėjai pasirodys Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje rengiamame „Carito“ paramos koncerte „Degu kaip žvakė“. Koncertas bus transliuojamas per LRT lapkričio 13 d. nuo 18.55 val.

Transliacijos metu bus galima aukoti trumpaisiais numeriais – visos surinktos lėšos bus skirtos ne tik Vilniaus arkivyskupijos „Carito“ globojamiems skurde atsidūrusiems žmonėms, bet ir šios organizacijos įdarbinimo iniciatyvoms. Viena iš tokių, kurią žino daugelis, – „Carito“ žvakelių dirbtuvės. Pasak koncerto iniciatorių, įdarbinimo projektai palengvina valstybei ir visuomenei tenkančią išmokų naštą.

Koncerto programoje – J. S. Bacho, A. Vivaldžio, W. A. Mocarto, S. Rachmaninovo, F. Šopeno ir kt. kūriniai. Diriguos Donatas Katkus ir Romualdas Gražinis. Vedėjai – kun. Povilas Narijauskas ir Viktoras Gerulaitis.

Koncerto globėjas – Vilniaus arkivyskupas metropolitas Gintaras Grušas.

Parengė Virginija Bunevičiūtė

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top