Dažnam telefono savininkui kyla klausimas, kurią gi šio prietaiso vietą reikėtų labiausiai saugoti. Kaip rodo praktika, pačia jautriausia telefonų vieta yra laikomi ekranai, o pati tinkamiausia ir patikimiausia jų apsauga yra telefonų stikliukai.
Kokie didžiausi pavojai tyko išmaniojo telefono ekrano?
Kaip rodo praktika, dažniausiai telefono ekranai nukenčia dėl šio įrenginio numetimo ant žemės ar susidūrimo su kietais ir aštriais metaliniais daiktais. Ne vien dėl kritimo kenčia ekranai, juos taip pat gali neigiamai paveikti aukšta temperatūra, susidūrimas su vandeniu, smėliu, dulkėmis ir įvairiais nešvarumais.
Jei nepasirūpinote telefono ekrano apsauga, tada smarkiai rizikuojate susidurti su nemalonumais ir nemažomis išlaidomis, kurių pareikalaus ekrano keitimo paslauga. Nors yra manoma, jog menki įbrėžimai ekrane netrukdo naudotis telefonu, toks manymas yra klaidingas, nes pro šiuos, atrodo, nežymius plyšelius į telefono vidų prasismelkia dulkės ir drėgmė.
Kokių esama telefono ekrano apsaugos priemonių ir kiek jos gali būti naudingos telefono ekranui?
Jei telefono savininkas tikrai atsakingai rūpinasi savo išmaniojo telefono saugumu ir siekia kuo ilgiau juo sėkmingai naudotis, jis iš karto po to, kai įsigijo naują įrenginį, nusiperka ir patikimą jo ekrano apsaugos priemonę. O šios priemonės yra dvejos – tai priklijuojama ekrano plėvelė arba apsauginis stikliukas. Klijuojamos plėvelės yra labai plonos ir lanksčios, jos patikimai apsaugo ekraną nuo nežymių įbrėžimų, tačiau, telefonui nukritus ant žemės, apsauga būna per silpna.
Todėl jei norite, kad ir tokiu atveju jūsų telefono ekranas išliktų saugus, rinkitės apsauginį stikliuką, kuris pagamintas iš puikios kokybės grūdinto stiklo. Šis stikliukas gali geriau apsaugoti telefono ekraną nuo sudužimo, nes trečdaliu susilpnina susidūrimo su žeme ar kokiu nors kitu kietu paviršiumi jėgą. Tad specialistai pataria telefono ekrano apsaugai rinktis patvarius apsauginius stiklus.
Kur geriausia įsigyti apsauginius telefono ekrano stikliukus?
Kad neapsigautumėte, įsigydami apsaugą telefonui, jos ieškokite tik patikimose įmonėse. Pavyzdžiui, jei telefono ekrano apsauginį stikliuką pirksite iš nepatikimų pardavėjų, tikrai neišvengsite rizikos, jog stikliukas greitai gali sutrupėti arba tinkamai neatliks savo paskirties. Net jeigu apsauginį stikliuką ir įsigijote patikimoje parduotuvėje, atsiminkite, kad jo jokiu būdu negalima klijuoti ant jau įskilusio telefono ekrano, nes tada jo nebus įmanoma tinkamai užklijuoti. O jeigu dėl kokių nors priežasčių sugadinote apsauginį telefono ekrano stiklą, nenusiminkite, juk jį visada galima pakeisti nauju.
Partnerio turinys