Pradinis / Grožis ir mada / Kokios spalvos tinka šalto tamsaus spalvinio tipo moterims?

Kokios spalvos tinka šalto tamsaus spalvinio tipo moterims?

Straipsnyje „Kaip nustatyti savo spalvinį tipą“ rašėme apie paprasčiausią būdą nustatyti savo spalvinį tipą norint išsirinkti tinkamas spalvas. O dabar išsiaiškinsime, kokie yra šalto tamsaus spalvinio tipo variantai ir kokios spalvos tinka šio tipo atstovėms.  https://lietuve.lt/grozis-ir-mada/kaip-nustatyti-savo-spalvini-tipa

Šalto tamsaus tipo veido odai būdingi šalti, melsvi atspalviai ir lygi odos spalva. Tačiau galimi du variantai. Snieguolės tipas: labai šviesi oda atrodo permatoma ir vaiski lyg tikras porcelianas. Blyškius skruostus retai pagyvina lengvas, vėsus rausvumas. Nors oda įdega, bet įgauna neryškų žalsvai rudą atspalvį. Pietietės tipas: oda turi šaltą, lengvą, pilkai žalsvą alyvuogių atspalvį. Šį tipą galima sumaišyti su šiltu tamsiu tipu.

 

šaltas_tamsus_tipas

Šalto tamsaus spalvinio tipo atstovėms būtina atsiminti, kad svarbiausia tinkamų spalvų charakteristika yra  šaltis, o papildoma – tamsis. Vadinasi, tinkamos spalvos yra šaltos ir jos gali būti tamsios ir šviesios. Tačiau tamsios tinka labiau.

Tinkamų spalvų pavyzdžiai:

šaltas_tamsus_spalvinis_tipas

 

Netinkamų spalvų pavyzdžiai:

netinkamos_spalvos

 

http://natalijastun.com

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top