Pradinis / Kinas, muzika, TV / Kostas Smoriginas: „Nepraleidžiu progos paklausyti Lady Gagos ar Shakiros“

Kostas Smoriginas: „Nepraleidžiu progos paklausyti Lady Gagos ar Shakiros“

Aktoriai dažnai juokauja, kad kiekvieno mūsų gyvenime ateina laikas, kai tinkamiausi tampame tėvų arba senelių vaidmenims. Panašu, toks laikas atėjo ir aktoriui, režisieriui, bardui Kostui Smoriginui. Naujame televizijos seriale „Meilė kaip mėnulis“ režisierius Kęstutis Jakštas jam pasiūlė tėvo vaidmenį.

„Mano darbas – mano pašaukimas. Nuodėmė atsisakyti vaidmens, nes tai – visas mano gyvenimas“, – sako aktorius, kurio energija ir atsidavimu darbui negalima nesižavėti.

Neseniai grįžęs iš gastrolių Jungtinėse Amerikos Valstijose K. Smoriginas stačia galva puolė į naujus projektus. Vienas iš jų – serialas „Meilė kaip mėnulis“, kuris LRT eteryje prasideda jau rugsėjo 8 d.

Seriale K. Smoriginas vaidins įvairiapusį, paslaptingą pagrindinės herojės Austėjos patėvį Valių. Kokius kelius į televizijos pasaulį jis atskleis savo podukrai? Šių siužeto vingių serialo režisierius K. Jakštas kol kas atskleisti nenori.

„Mes visi žinome, kaip Kostas nemėgsta vaidinti serialuose, – teigia K. Jakštas. – Pakviestas vaidinti šiame seriale jis iškėlė vieną, bet labai svarbią sąlygą – filmavimo aikštelėje gauti visišką laisvę. Galėjau tą sąlygą įvykdyti, nes žinau, koks puikus aktorius yra Kostas, neprilygstamas improvizuotojas. Daug kartų esame dirbę kartu.“

Kad ir kokį projektą kurtų, K. Smoriginas tikina visada jaučiantis atsakomybę. „Gerą vardą užsitarnauti labai sunku, o prarasti jį labai lengva. Jaunoji karta keičia senąją, tačiau nereikia užmiršti to, kas laiko patikrinta“, – mano aktorius.

Jis įsitikinęs, kad naujovės neturėtų užgožti muzikos rašto, dainų ir geros poezijos. Muzikinis išsilavinimas visada bus naudingas ir atlikėjams, ir aktoriams. Scenos žmonės turėtų nepamiršti, kad privalo lavintis, daug skaityti, būti smalsūs, domėtis naujausiomis technologijomis, muzika. „Aš senis, man 62 metai. Pastebiu, kad pasaulis keičiasi, todėl nepraleidžiu progos paklausyti Lady Gagos ar Shakiros. Mano sielai tai gal ir nėra artima, bet plečia akiratį“, – įsitikinęs K. Smoriginas.

LRT

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top