Pradinis / Kinas, muzika, TV / Kristinai Morauskaitei muzikinis projektas tapo scenos baimės terapija

Kristinai Morauskaitei muzikinis projektas tapo scenos baimės terapija

www.fotopro.ltPopuliariausias muzikinis projektas Lietuvoje „X Faktorius“ daugeliui šalies talentingų žmonių yra svajonių tramplynas į muzikinę šlovę. Tiesa, būna ir tokių dalyvių, kurie į jį ateina turėdami visiškai kitokių asmeninių tikslų. Ir juos niekam nežinant pavyksta pasiekti.

Šį faktą patvirtina projekto antrojo sezono dalyvė, roko grupės „Bovy“ bosisto dukra Kristina Morauskaitė, kuriai muzikinis projektas tapo savotiška terapija. Mergina prisipažino turėjusi scenos fobiją. Ją įveikti padėjo „X Faktorius“.

Jau pirmajame projekto etape – atrankose – į sceną dalyvius išleidžianti muzikos prodiuserė Kristina Rudytė-Savickienė buvo šokiruota: „Per daugybę darbo metų tokios žmogų apėmusios panikos prieš lipant į sceną nebuvau mačiusi. Vos ją sulaikiau, kad nepaspruktų.“

Pati mergina drąsiai pripažįsta šią baimę ir to nenuslėpė nuo teisėjų užlipusi į sceną. „Atėjau čia įveikti scenos baimės“, – nuleidusi galvą tyliai ištarė Kristina. Ji nesitikėjo, jog jos balsas taip sužavės scenos profesionalus. Deja, antrasis jai suteiktas šansas – pasirodymas kūrybinėje stovykloje – tapo per dideliu tramplynu, Kristina jo neįstengė įveikti.

„Aš noriu namo. Man neįdomu. Nenoriu dainuoti to, kas man nepatinka“, – apimta baimės Kristina ištarė ruošimosi kūrybinei užduočiai metu ir sukėlė tikrą audrą socialiniuose tinkluose. Vieni „X Faktoriaus“ gerbėjai už šią silpnumo akimirką ją be gailesčio siūlė siųsti namo, kiti gailėjo ir vertino už įspūdingą balsą ir talentą. Teisėjai, įvertinę visų dalyvių pasirodymus, išsiuntė merginą namo.

Praėjus kelioms dienoms Kristina prisipažino: „Pati ant savęs supykau, kad neįveikiau savęs, neįveikiau nepasitikėjimo savimi. Atrankose buvo paprasčiau – galėjau būti tokia, kokia esu, dainuoti, ką noriu, atrodyti, kaip noriu. O čia reikėjo „perlaužti“ save, to aš nebegalėjau“, – prisipažino. Tačiau, kad ir kaip būtų, ji pasiekė tai, dėl ko čia atėjo: „Man pavyko! Scenos baimę aš nugalėjau.“

Kaip sekėsi antroji kūrybinės stovyklos diena likusiesiems? Į kūrybinę stovyklą atvyko daugiau nei 100 dalyvių, tačiau į kitą etapą pateko tik 20. Kas jie? Sužinosite jau šį sekmadienį 19.30 val. per TV3.

Parengė Erika Vyšniauskaitė, Audronė Mockienė

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: