Pradinis / Renginiai, pramogos / Kūrybinės margučių gamybos dirbtuvės

Kūrybinės margučių gamybos dirbtuvės

Per Lietuvą keliaujantis socialinis neformalaus ugdymo projektas „Ebru menas – tapymas ant vandens“ iki pat šv. Velykų kviečia šeimas bei moksleivius įsitraukti į kūrybines margučių gamybos dirbtuves.

VšĮ „Meda Project“ kasmet artėjančias šv. Velykas pasitinka su Ebru margučių fiesta, sklindančia po visą Lietuvą. Kūrybinių dirbtuvių dalyviai įtraukiami į žaismingą, ypatingo pasiruošimo ar gebėjimų nereikalaujantį procesą. Čia gali dalyvauti visi: nuo mažiausiųjų iki didžiausiųjų. Margučio grožis ir gaminimo sėkmė priklauso nuo darnaus komandinio darbo, kuris sujungia dalyvaujančią šeimą ar grupę.

Per edukacinę programą susipažįstama su senovine ir reta tapybos ant vandens meno technika. Ją taikant sukuriamas vienetinis piešinys – pagrindinis margučio puošybos elementas. Tapymo procesas vyksta specialiame inde ant vandens paviršiaus paskirstant dažus ir išgaunant norimą vaizdą. Galutinis rezultatas perkeliamas ant šilko skarelės, vėliau ja aptraukiamas ir puošiamas kiaušinukas.

Pasitelkus fantaziją gaunamas įspūdingas rezultatas – šilkinis, ryškiaspalvis margutis. Margučių dirbtuvės, vykstančios „Ebru Art“ studijose Kaune ir Klaipėdoje kiekvieną šeštadienį, yra atviros ir kviečia visus norinčiuosius atsipalaiduoti ir įdomiai praleisti laiką su visa šeima.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: