Pradinis / Aktualijos / L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė – Pasaulio taurės laimėtoja

L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė – Pasaulio taurės laimėtoja

2019 metų šiuolaikinės penkiakovės Pasaulio taurės finalo moterų varžybos Lietuvos atstovėms susiklostė puikiai: Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė tapo čempione ir iškovojo vienintelį kelialapį į Tokijo olimpines žaidynės, o Gintarė Venčkauskaitė-Juškienė užėmė 4-ąją vietą.

Geru ženklu tapo jau išvakarėse vykęs fechtavimosi rungties pagrindinis etapas, kuriame L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė laimėjo net 27 kovas (262 taškai) ir tapo nugalėtoja.

Plaukdama olimpinė čempionė pasiekė geriausią savo sezono rezultatą (2 min. 20,75 sek.; 269 taškai; 26 vieta rungtyje) ir tai leido žengti antrojoje vietoje.

Geriausią savo sezono rezultatą plaukdama pasiekė ir G. Venčkauskaitė-Juškienė (2:18.73; 273; 18). Kaunietei, kuri po fechtavimosi rungties dalijosi 24–27 vietas (14 laimėtų dvikovų, 184 taškai), tai lėmė bendrojoje įskaitoje 25-ąją vietą po dviejų rungčių.

Fechtavimosi papildomame etape G. Venčkauskaitė-Juškienė pralaimėjo vokietei Rebeccai Langrehr, L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė – prancūzei Elodie Clouvel, ir abi mūsiškės liko be papildomų taškų.

Jodamos abi Lietuvos atstovės surinko visus įmanomus 300 taškų ir geros nuotaikos pasitiko baigiamąją bėgimo ir šaudymo rungtį. L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė prieš ją vos 9 sek. atsiliko nuo pirmavusios E. Clouvel ir 3 sek. nuo jos tautietės Marie Oteizos. O G. Venčkauskaitė-Juškienė žengė 18-a ir nuo lyderės buvo atsilikusi 1 min. 16 sek.

L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė greitai aplenkė M. Oteizą, o antrojo šaudymo metu paliko už nugaros ir E. Clouvel. Vėliau olimpinė čempionė galėjo net ir neatiduodama visų jėgų ramiai finišuoti pirma bei užsitikrinti olimpinį kelialapį.

Bėgimo ir šaudymo rungtyje vilnietė užėmė 7-ąją vietą (12 min. 10,20 sek.; 570), o iš viso varžybose surinko 1394 taškus. Antrąją vietą užėmė E. Clouvel, surinkusi 1383 taškus, o trečia finišavo vokietė Annika Schleu, pelniusi 1366 taškus.

Pastarajai sportininkei finišo tiesiojoje teko atlaikyti G. Venčkauskaitės-Juškienės šturmą. Kaunietė bėgimo ir šaudymo rungtyje buvo neprilygstama – distanciją įveikė per įspūdingas 11 min. 32,20 sek. (608 taškai). Tai leido iš 18-osios pozicijos pakilti net į 4-ąją, tačiau iki A. Schleu vis dėlto pritrūko 1 sekundės. G. Venčkauskaitė-Juškienė finale surinko 1365 taškus.

pentathlon.lt

UIPM nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: