Pradinis / Kinas, muzika, TV / Laurą Zigmantaitę „Auksiniame balse“ keičia jos draugė

Laurą Zigmantaitę „Auksiniame balse“ keičia jos draugė

Auksinis balsas-1

Sunegalavusiai LRT gyvo garso konkurso „Auksinis balsas“ dalyvei Laurai Zigmantaitei pagalbos ranką tiesia draugė – Indrė Anankaitė-Kalašnikovienė, pakeisianti Laurą projekte. Trečiadienį ji debiutuos operai skirtame koncerte, kurio įrašas bus rodomas šeštadienį.

I.Anankaitė-Kalašnikovienė – 25-erių klasikinio dainavimo specialybės magistrantė, sopranas, dainuoja Nacionaliniame operos ir baleto teatre ir Valstybiniame dainų ir šokių ansamblyje „Lietuva“. „Su Laura susipažinau atlikdama vieną vaidmenį operoje, esam draugės ir neįsivaizduoju, kaip dabar galėčiau jai nepadėti“, – sako Indrė.

„Praleidusi kelis įrašus, Laura jau nebebūtų pilnakraujė projekto dalyvė. Labai gaila, kad ją iš rikiuotės išvedė tas peršalimas… Bet traukinys nelaukia – dalyviai skleidžiasi, žiūrovai balsuoja. Indrei atiteks Lauros surinktas balų „kraitis“, prie kurio bus sumuojami nauji Indrės surinkti balai. Ar nepakeičiamų nėra, nuspręs „Auksinio balso“ žiūrovai ir komisija“, – juokiasi „Auksinio balso“ prodiuseris Modestas Karnaševičius.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top