Pradinis / Kinas, muzika, TV / Leonardas Pobedonoscevas – savaitės nesėkmių sūkuryje

Leonardas Pobedonoscevas – savaitės nesėkmių sūkuryje

LeonardasJaunikis Mikas, kuriam septynios dienos iki vestuvių tampa baisiausia jo gyvenimo savaite. Tokį vaidmenį naujame LNK seriale gavo žiūrovų mylimas aktorius Leonardas Pobedonoscevas ir po ilgos pertraukos jis grįžta į televizijos ekranus.

Jaunikio nesėkmių savaitė

Jau pirmosiose LNK serialo „Baisiausia mano gyvenimo savaitė“ serijose jis sugebės dukart pamesti žiedą, numarinti sužadėtinės tėvų šunį, sumaišyti savo būsimos žmonos ir uošvių miegamuosius ir paguldyti į komą jaunosios senelę. „Man atrodo, kad mes tiesiog nusipelnome sau skirtų vaidmenų. Gal juos mums dovanoja angelai sargai?“ – juokiasi Leonardas, dažnai stebinantis kolegas neįtikėtinais savo nuotykiais. Aktorius teigia dažnai girdintis: „Tik Pobedonoscevui taip galėjo atsitikti.“ Bet neišduoda istorijų, kurios priverčia leipti juokais jo kolegas. „Nesu toks nevykėlis, kaip mano herojus iš serialo, – šypsosi Leonardas. – Tiesiog gyvenime susiklosto tokių aplinkybių, į kurias tenka patekti.“

Vestuvinių rūpesčių „paragavo“ tik vaidindamas

Paties aktoriaus vestuvės buvo ramios ir be nuotykių: „Keturiese, su žmona ir liudininkais, praleidome nuostabią dieną, papietavome su tėvais, ir viskas. Nebuvo nei šukuosenų, nei vestuvinių suknelių. Paprasta ir tikra“, – sako  Leonardas, kurio herojui turtingos sužadėtinės tėvų rengiamos prašmatnios vestuvės tampa didžiausiu gyvenimo išbandymu. Išsirinkti žiedus, suruošti bernvakarį bei mergvakarį ir galutinai nuspręsti, kas ir kur sėdės, nėra taip jau paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Savaitė prieš vestuves tampa tikru pragaru. Kiekviena iš septynių serijų padieniui atskleidžia įvykius prieš didžiąją šventę – žiūrovai išvys ištisą nesėkmių kaleidoskopą.

Naujas vaidmuo talentingam teatro aktoriui L. Pobedonoscevui kelia baimę, jaudulį ir kartu džiugesį. „Baimė, nes serialo filmavimas – ilgas procesas ir mano šeima vėl nukentės. Jaudulys, nes jaučiu didelę atsakomybę už pirmą gyvenime pagrindinį vaidmenį. Ir džiugesys, nes gera būti įvertintam ir pakviestam į šį puikų BBC serialą.“

Apie serialą

„Baisiausios mano gyvenimo savaitės“  formatą LNK įsigijo iš „Hat trick“, o jį įgyvendins „VRS WPI Vilnius“. Serialą labai sėkmingai rodė nacionalinis britų transliuotojas BBC: buvo rodoma 17 serijų, kuriose vaizduojamos nelengvos septynios herojaus dienos iki vestuvių, savaitė iki vaiko gimimo ir nuotykiai su šeima ir uošviais per Kalėdas.

Itin keblių ir nepaprastai juokingų situacijų komedija „Baisiausia mano gyvenimo savaitė“ buvo pripažinta viena geriausių naujų situacijų komedijų Didžiojoje Britanijoje. Tai komedija, kurioje neskamba užkadrinis juokas, nesisvaidoma sąmojais – ji labiau primena farsą.

 

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: