Pradinis / Lietuviai svetur / Lietuva pristatoma kasmetinėje Kultūrų mugėje Meksikoje

Lietuva pristatoma kasmetinėje Kultūrų mugėje Meksikoje

Lietuvos ambasada JAV ir Meksikai kartu su Lietuvos garbės konsulatu Meksikoje ir šios šalies lietuvių bendruomene gegužės 21–birželio 5 dienomis jau trečią kartą dalyvauja Meksiko mieste vykstančioje kasmetinėje Draugiškų kultūrų mugėje – viename didžiausių Meksikos renginių.

Renginyje pristatomas Lietuvos istorinis, kulinarinis bei kultūrinis paveldas, verslo ir turizmo galimybės.

Per pirmas mugės dienas Lietuvos ekspozicijos lankytojams išdalyta daugiau kaip 10 000 informacinių lankstinukų. Lankytojai noriai fotografavosi su lietuviškus tautinius rūbus dėvinčiais lietuvių bendruomenės atstovais, kurie pasakojo apie Lietuvą, dalijosi receptais ir naudingais patarimais planuojant kelionę į mūsų šalį. Mugės lankytojai taip pat turėjo galimybę paragauti lietuviškos produkcijos, kuri neseniai pradėta eksportuoti į Meksiką.

Kasmetinis renginys pritraukia daugelio vietos gyventojų, miesto svečių ir užsienio turistų, taip pat valdžios ir verslo atstovų dėmesį. Lietuva jau yra dalyvavusi 2014 ir 2015 metais vykusiose mugėse. 2015-aisiais mugę aplankė daugiau kaip 3 milijonai žmonių, o Lietuvos paviljonas buvo vienas populiariausių.

URM inf.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top