Pradinis / Kultūra / Lietuva pristatyta Tarptautinėje Dublino labdaros mugėje

Lietuva pristatyta Tarptautinėje Dublino labdaros mugėje

i6a0o231012

Airijos sostinėje lapkričio 10 dieną aštuntą kartą surengtoje Tarptautinėje Dublino labdaros mugėje savo šalį ir kultūrą reprezentuojančius meno kūrinius, suvenyrus, rankdarbius, patiekalus ir gėrimus pristatė daugiau nei penkios dešimtys valstybių, tarp jų – ir dabartinė ES Tarybos pirmininkė Lietuva.

Lietuvos ambasados Airijoje kartu su lietuviškomis įmonėmis „Lituanica“ ir „Mėta“ įrengtame mugės stende renginio dalyviai buvo supažindinti su šalies kultūra, kulinariniu paveldu, verslo bei turizmo galimybėmis.

Monagano lietuvių bendruomenės narės čia siūlė įsigyti jų pagamintų lietuviškų rankdarbių, pasakojo apie didžiausią Baltijos šalį, kvietė airius paskanauti tradicinių lietuviškų valgių ir gėrimų.

Dublino meras Oisinas Quinnas akcentavo reikšmingą lietuvių bendruomenės indėlį į Airijos sostinės kultūrinį ir ekonominį gyvenimą, taip pat itin sėkmingą Lietuvos kultūros pristatymą Dubline 2013 metais.

Labdaros mugę organizuoja Dubline veikiančios užsienio šalių diplomatinės atstovybės. Surinktomis lėšomis bus finansuojami penki labdaros projektai.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: