Pradinis / Sportas / Lietuviai užėmė trečiąją vietą tarptautiniame futbolo turnyre Švedijoje

Lietuviai užėmė trečiąją vietą tarptautiniame futbolo turnyre Švedijoje

Kauno socialinių paslaugų ir statybos verslo darbuotojų profesinio rengimo centro atstovai laimėjo bronzinę taurę Geteborge surengtame specialiosios olimpiados tarptautiniame turnyre.

Liepos 11–18 dienomis Geteborgo mieste, Švedijoje, vykstančiame specialiosios olimpiados turnyre dalyvavo 1755 futbolo komandos iš 75 šalių. Kauno socialinių paslaugų ir statybos verslo darbuotojų profesinio rengimo centro specialiosios olimpiados vaikinų futbolo komanda laimėjo trečiąją vietą savo grupėje ir buvo apdovanoti bronzos medaliais ir turnyro taure.