Pradinis / Kinas, muzika, TV / Lietuviški filmai pristatomi Izraelyje

Lietuviški filmai pristatomi Izraelyje

LT-Films-Israel-505x470

Rugsėjo 2 d. Izraelyje prasideda Lietuviško kino dienos. Kino gerbėjai bus pakviesti susipažinti su šešiais lietuvių kūrėjų filmais. Lietuviški filmai Tel Avive, Haifoje ir Jeruzalėje bus rodomi rugsėjo iki rugsėjo 11 dienos.

„Labai vertiname bendradarbiavimą su trijų pagrindinių Izraelio miestų filmotekomis ir jų parodytą susidomėjimą lietuvišku kinu. Tikimės, kad ši programa leis Europos kino gerbėjams Izraelyje geriau susipažinti su lietuvišku kinu ir jį pamėgti. Kartu tai – galimybė paskatinti kūrėjų ir gamintojų bendradarbiavimą“, – sako Lietuvos kino centro direktorius Rolandas Kvietkauskas.

Kino dienų atidarymas vyko Tel Avivo filmotekoje. Jo metu buvo parodytas vaidybinis filmas „Ekskursantė“, jį pristatė filmo režisierius Audrius Juzėnas. Per Lietuviško kino dienas taip pat bus parodytas rež. Igno Jonyno vaidybinis filmas „Lošėjas“, rež. Manto Kvedaravičiaus dokumentinis filmas „Barzakh“, rež. Giedrės Žickytės dokumentinis filmas „Kaip mes žaidėme revoliuciją“, rež. Algimanto Puipos vaidybinis filmas „Miegančių drugelių tvirtovė“ ir rež. Ričardo Marcinkaus dokumentinis filmas „Galutinis tikslas“.

Lietuviško kino dienas Izraelyje rengia Lietuvos kino centras, Haifos, Jeruzalės ir Tel Avivo filmotekos bendradarbiaudamos su Lietuvos Respublikos ambasada Izraelio valstybėje.

Lietuvos kino centro inf.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top