Pradinis / Renginiai, pramogos / Lietuvių kūrėjus vienijančio projekto dalimi tapo ir žinoma šeima

Lietuvių kūrėjus vienijančio projekto dalimi tapo ir žinoma šeima

Jau tapo įprasta, kad artėjant naujam sezonui Lietuvos dizaineriai ir kiti kūrėjai buriasi į grandiozinę fotosesiją. Šią savaitę įvyko jau trečioji savo apimtimi unikalaus projekto fotosesija, į kurią įsitraukė ir dainininkė Anžela Adamovič-Gečienė su sūneliu Žaku bei vyru Žygimantu. Tai lietuvių kūrėjų darbus itin vertinančiai žinomai šeimai buvo maloni, o mažajam Žakui – ir nauja patirtis. 

Žurnalo „Lietuvė“ ir portalo „Brandtracker.lt – Lietuvos kūrėjai“ komanda ankstesnes fotosesijas rengė didelėse erdvėse. Šįkart buvo pasirinkta Vilniuje neseniai duris atvėrusi jauki Barboros fotostudija siekiant palaikyti jaunąjį verslą ir kartu sukurti jaukią, šiltą erdvę mamoms su mažyliais. Kadangi buvo pasirinkta artėjantį pavasario laikotarpį atspindinti fotosesijos tema „Užgimimo šventė“, modeliais pakviestos tapti mamos su savo mažyliais – didžiausiais jų gyvenimo stebuklais.

Fotostudijoje kone visą dieną virė darbas. Čia darbavosi gausi organizatorių, dekoratorių, stilistų, vizažistų komanda. Tačiau nuovargio justi nebuvo, nes buvimas tokioje jaukioje atmosferoje, kurią sukūrė gražios jaunos šeimos, pakrauna energijos ir geros nuotaikos ilgam.

Anžela Adamovič-Gečienė, su vyru Žygimantu auginanti beveik šešių mėnesių sūnų Žaką, itin džiaugėsi ne tik galimybe prisidėti prie unikalaus, Lietuvos kūrėjų darbus pristatančio projekto, bet ir pabendrauti su kitomis panašaus amžiaus, kaip jos sūnus, vaikus auginančiomis mamomis. Moterys dalijosi savo patirtimi įvairiausiomis temomis – nuo vaikų maitinimo iki žaislų ir aprangos. Žygimantas, taip pat prisijungęs prie projekto, buvo itin rūpestingas pagalbininkas savo žmonai. Galbūt jausdamas abiejų tėvų buvimą mažasis Žakas buvo vienas ramiausių fotosesijoje dalyvavusių vaikų.

Anžela dalyvauti projekte sutiko ilgai nesvarsčiusi. Ji įsitikinusi, kad vos gimęs vaikas jau ima mokytis, tobulėti, jį reikia pažindinti su aplinka, lavinti. Nors Žakui dar tik pusmetis, moteris su sūnumi lankosi įvairiuose centruose, kur jis turi galimybę matyti kitus vaikus, būti su jais. Jeigu prireikia kažkur važiuoti darbo reikalais, filmuotis, šeima mažylį stengiasi imti kartu, kad jis galėtų bendrauti su kitais žmonėmis, matyti, kaip kas vyksta.

Į projektą taip pat įsitraukė tinklaraščio „Laimingos moters paslaptys“ autorė Erika Valiukaitė su sūneliu Manueliu ir dar keturios jaunos mamos su mažyliais, pasirinktos iš daugybės moterų, organizatorių socialinių tinklų paskyrose pareiškusių norą dalyvauti fotosesijoje.

Ši fotosesija – lietuvių kūrėjų bendradarbiavimą skatinančio projekto, pradėto praėjusių metų rudenį, tęsinys. Pasak organizatorių, projektas unikalus tuo, kad jame daugiausia dėmesio skiriama ne daiktų fotografijai, o iki detalių apgalvotai bendrai istorijai papasakoti, pasitelkiant beveik vien tik Lietuvoje sukurtus ir pagamintus gaminius. Šio analogų apimties požiūriu neturinčio projekto tikslas – palaikyti lietuvių kūrėjus, atskleisti jų kuriamą grožį, pristatyti naujas lietuviškų prekių ženklų kolekcijas visuomenei. Kita ypatinga misija – suburti ir suvienyti skirtingus autorius, kurie iki šiol nė karto nebuvo susitikę, galbūt net nežinojo vieni apie kitus ar, priešingai – manė esą konkurentai. „Kūrybiškumui nėra konkurencijos“, – tokio šūkio vedama „Brandtracker.lt – Lietuvos kūrėjai“ komanda jau daugiau nei metus savo socialinių tinklų paskyrose dalijasi įdomiais lietuviškais atradimais.

Šie jungtiniai Lietuvos kūrėjų projektai iš kitų išsiskiria labai natūraliomis emocijomis, kurias ne visada pavyksta užfiksuoti nuotraukose, todėl jau antrą kartą projekto rezultatai yra įamžinami videoformatu. Procesą filmavo ir visuomenei užkulisius parodys Bino.lt komanda.

Fotosesijos vietos puošyba rūpinosi švenčių dekoratorė Roberta Drasutė.

Fotosesijos rezultatus išvysite žurnalo „Lietuvė“ pavasario numeryje.

„Jurgita Lukos Photography“ nuotraukos

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: