Pradinis / Aktualijos / Lietuvių sukurta inovacija iškovojo pasaulio skaitmeninio čempiono vardą

Lietuvių sukurta inovacija iškovojo pasaulio skaitmeninio čempiono vardą

„World Summit Awards“ pasauliniame kongrese Vienoje apdovanoti Lietuvos sprendimai, patekę į geriausių pasaulyje skaitmeninių socialinių inovacijų 40-uką, – „BitDegree“ („BitDegree“, kategorija „Mokymasis ir švietimas“) ir „ChestEye CAD“ („Oxipit“, kategorija „Sveikata ir gerovė“). Be to, „BitDegree“ pripažintas ir absoliučiu pasauliniu nugalėtoju mokymosi ir švietimo inovacijų kategorijoje. Tai – pirmasis kartas, kai Lietuvos nominuotas sprendimas tapo vienu iš „World Summit Awards“ skaitmeninių čempionų – geriausia inovacija pasaulyje savo srityje.

David Pan nuotr.

„BitDegree“ komanda nuoširdžiai džiaugiasi šiuo pasauliniu pripažinimu. Šis apdovanojimas leidžia patvirtinti, kad mūsų idėjos yra geros, ir suteikia mums dar daugiau pasitikėjimo savo jėgomis sukurti pasaulinio lygio inovaciją iš Lietuvos. Mes tikime, kad turime pažangiausią šiuo metu egzistuojančią mokymosi platformą, kuri sujungia žaidybinius elementus, alternatyvius nuotolinio mokymosi finansavimo modelius ir įgalina darbdavius įsitraukti į mokymo procesą ir rasti talentų. Kiekvienas šių elementų buvo plačiai aptarinėjamas pasaulinio kongreso metu ir rado atgarsį tarp ekspertų kaip sprendimas, galintis reikšmingai prisidėti prie Jungtinių Tautų tvaraus vystymosi tikslų“, – sako Ginvilė Ramanauskaitė, „BitDegree“ produkto ir verslo klientų vadovė, atstovavusi įmonei renginyje.

Ginvilė Ramanauskaitė. David Pan nuotr.

„Tai puikių pasiekimų metai Lietuvai. Iš daugiau kaip 8000 sprendimų, atrinktų ir nominuotų 112 pasaulio valstybių, išrinktame nugalėtojų 40-uke  turime net du laimėtojus iš Lietuvos, o vienas iš jų dargi paskelbtas „pasaulio čempionu“. Vadinasi, lietuvių sukurtas „BitDegree“ ne tik išsiskiria technologiniu, verslo modelio, teikiamų paslaugų inovatyvumu, bet ir yra pripažįstamas galinčiu daryti esminį poveikį pasauliniu mastu. Išmani, pažangi ir patraukli mokymo platforma, kokia yra „BitDegree“, ypač naudinga ir svarbi šiandienės situacijos kontekste, kai į skaitmeninę erdvę skubiai keliame aibę kasdienių savo veiklos procesų“, – teigia Ieva Žilionienė, WSA Lietuvos nacionalinė ekspertė ir pasaulinės vertinimo komisijos narė.

David Pan nuotr.

Laimėtojus sukvietęs „World Summit Awards“ pasaulinis kongresas – puiki galimybė geriausių sprendimų iš visų pasaulio regionų kūrėjams pristatyti savo sukurtas inovacijas, susitikti su tarptautiniais ekspertais ir mentoriais, dalyvauti mokymuose ir atsiimti apdovanojimus iškilmingos nugalėtojų pagerbimo ceremonijos metu. Tiesa, šių metų WSA kongresas vyko neįprastomis sąlygomis, Austrijoje ir pasaulyje sparčiai augant nerimui dėl COVID-19. Lietuvai atstovavusių sprendimų kūrėjų teigimu, tai įkvėpė plačiau pagalvoti apie savo misiją ir kuriamus produktus.

„Globaliai vykstantis švietimo sistemos karantinas – ne tik didelis iššūkis, bet ir galimybė keisti ir procesą, ir įpročius. Kartu su komanda nusprendėme „BitDegree“ platformą pasiūlyti edukatoriams visiškai nemokamai – jau dabar jie gali sukelti savo mokomąją medžiagą, tikrinti žinias testais ir užduotimis ir sekti studentų progresą. Skubame pritaikyti ir mūsų išsamius mokymosi motyvavimo, kursų pateikimo bei analitikos įrankius būtent aukštojo mokslo poreikiams. Kviečiame aukštojo mokslo atstovus su mumis susisiekti – padėsime sustyguoti mokymosi procesą internetu ir dirbsime kartu siekiant geriausių rezultatų naudojant „BitDegree“ platformą“, – teigia „BitDegree“ vadovas Danielius Stasiulis.

„World Summit Awards“ – pasaulinė iniciatyva, kurios tikslas – atrasti ir skleisti geriausias pasaulyje skaitmenines inovacijas, prisidedančias prie Jungtinių Tautų iškeltų darnaus vystymosi tikslų praktinio įgyvendinimo. Lietuvos nacionalinė atranka į šiuos pasaulinius apdovanojimus – skaitmeninių inovacijų konkursas „Naujasis knygnešys“, kurį organizuoja Informacinės visuomenės plėtros komitetas ir Ryšių reguliavimo tarnyba. Naujas nacionalinės atrankos etapas startuos 2020 m. pavasarį.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: