Pradinis / Sportas / Lietuvoje rengiamas pirmasis Pasaulio 13,5 m klasės sklandymo čempionatas

Lietuvoje rengiamas pirmasis Pasaulio 13,5 m klasės sklandymo čempionatas

Rugpjūčio 1–15 dienomis Pociūnuose (Prienų rajonas) vyks Pasaulio 13,5 m klasės sklandymo čempionatas. Čempionate dalyvaus 7 šalių atstovai: Italijos, Slovakijos, JAV, Rusijos, Prancūzijos, Lenkijos ir Lietuvos.

Pasak Lietuvos sklandymo sporto federacijos prezidento Vytauto Sabeckio, tai pirmasis šios klasės pasaulio čempionatas. Ir jis patikėtas organizuoti būtent Lietuvai. LSSF federacijos prezidentas pabrėžė, jog šis čempionatas bus išskirtinis dar vienu aspektu – šešių šalių (Lenkijos, Rusijos, Slovėnijos, Italijos, JAV ir Lietuvos) sklandytuvų gamintojai varžysis dėl įsitvirtinimo rinkoje.

Čempionate dalyvaus daug patyrusių pilotų, tarp jų ir daugkartinis pasaulio ir Europos čempionatų prizininkas ir nugalėtojas Sebastianas Kawa iš Lenkijos.

Kartu su pasaulio čempionatu Pociūnuose vyks Lietuvos klubinės klasės čempionatas ir klubinės, standartinės ir 20 m klasių sklandymo varžybos prieš 2016 metų pasaulio čempionatą.

LSSF prezidentas kviečia visus apsilankyti Pociūnuose ir ne tik stebėti pasaulio ir Lietuvos čempionatų sklandytuvų skrydžius, bet ir pačius išbandyti sklandymą padangėje.

Apie Lietuvos sklandymo federaciją

LSSF vienija 12 Lietuvos sklandymo klubų. Nuo 2001 m. federacija Pociūnuose organizuoja pasaulio (2001, 2015) ir Europos (2004, 2007, 2009, 2011) čempionatus.
2016 m. Pociūnuose vyks ir 34 pasaulio sklandymo čempionatas.

Organizatorių inf.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: