Pradinis / Renginiai, pramogos / Lietuvos fotografai susirinko siekti naujo rekordo

Lietuvos fotografai susirinko siekti naujo rekordo

Pirmąjį birželio sekmadienį interneto platformoje rekordo siekė ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje esantys fotografai. Interaktyvią, kupiną kūrybingumą skatinančių žaidimų, užduočių ir prizų transliaciją iš „Brazzi“ studijos vainikavo didžiausia fotografų nuotolinė asmenukė.

Siekiant rekordo dalyvauti galėjo visi, turintys fotoaparatą, – tai buvo bilietas į pirmąjį Lietuvoje „online“ fotografų susitikimą. Drąsūs ir smalsūs fotografai dėl įvairiausių dovanų: kuponų, fototechnikos, fotografijos kursų, konferencijos bilietų, ryžosi gyvai pažadinti savo neribotą kūrybą. Žiūrovams teko kuo įdomiau keisti savo transliacijos erdves, pademonstruoti didžiausią fototechnikos amuniciją, maudytis šiltame vasaros lietuje, kurti maisto instaliacijas, kuo greičiau atvykti į „Brazzi“ studiją.

Studijos įkūrėjas Tomas Brazinskas, gyvai kuravęs šią rekordo siekimo akciją, sveikino prisijungusius ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Škotijos, Maljorkos, Šiaurės Airijos bei kitų šalių. Fotografai susijungė kartu iš savo kiemų, sodo, šiltnamio, vonios, gatvės ar automobilio! O kad pradėtų naują etapą kūrybiškai įsikvėpę, fotografai jau birželio 11-ąją renkasi į pirmąją nuotolinę fotografijos konferenciją „Restart“.

Rekordo rezultatas perduotas agentūrai, organizatoriai laukia patvirtinimo.

Organizatorių nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: