Pradinis / Aktualijos / „Lietuvos garbės 2013“ didvyriai bus pagerbti simbolinėje vietoje

„Lietuvos garbės 2013“ didvyriai bus pagerbti simbolinėje vietoje

Garbe-1

Kovo 11-ąją, Lietuvos nepriklausomybės dieną, aštuntus metus įvyks patriotiškumą ir lietuvybę puoselėjančios TV3 televizijos organizuojami tradiciniai apdovanojimai „Lietuvos garbė 2013“. Lietuvos didvyriai už tylius, bet kilnius darbus bus pagerbti ypatingoje simbolinėje vietoje – Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje.

Netikėtas, tačiau malonus sutapimas – čia 1905 metais susirinkęs Didysis Vilniaus Seimas pirmąkart pareikalavo Lietuvos politinės autonomijos, vėliau Lietuvos nacionalinė filharmonija tapo didžiausia svarbiausius miesto politinio ir kultūrinio gyvenimo raidos etapus menančia koncertine įstaiga.

Šiemet, kaip ir pernai, iškilmingai „Lietuvos garbės 2013“ ceremonijai vadovaus mylimas vedėjų trio: Renata Šakalytė-Jakovleva, Rokas Petkevičius ir Marijus Mikutavičius.

„Šiemet projekto „Lietuvos garbė 2013“ statulėlės bus įteikiamos itin simboliškoje vietoje – Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje. Manau, kad tai rodo, jog labai atsakingai galvojame apie šių apdovanojimų reikšmę tautos didvyriams ir jų paliestiems žmonėms. Norisi, kad šventinis vakaras, kovo 11-osios vakaras, geriems žmonėms taptų nepamirštamu ir kilniems darbams įkvėptų visus TV3 žiūrovus“, – kalba R. Šakalytė-Jakovleva, „Lietuvos garbės 2013“ apdovanojimų ceremonijos vedėja.

Iškilmingoje ceremonijoje tradiciškai tylius kilnių didvyrių darbus pagerbs gausus būrys Lietuvos šviesuolių, aktyviai dalyvaujančių šalies kultūrinėje, meninėje, socialinėje, sporto ir kitokioje veikloje. Tiesioginiame TV3 eteryje aštuntą kartą bus pagerbti tie, kurie savo kilniais ir tyliais darbais, didvyriškais poelgiais, drąsa ir begaliniu pasiaukojimu keičia mūsų gyvenimus, Lietuvą ir net pasaulį.

Lietuvos garbingiausius tradiciškai rinks „Lietuvos garbės 2013“ komisija – garsūs Lietuvai nusipelnę žmonės.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top