Pradinis / Aktualijos / Lietuvos kovai su COVID-19 investuotojas Ž. Mecelis skiria 250 tūkst. eurų

Lietuvos kovai su COVID-19 investuotojas Ž. Mecelis skiria 250 tūkst. eurų

Išeivijoje gyvenantis lietuvių verslininkas ir investicijų fondų valdytojas Žilvinas (Zach) Mecelis ir jo šeima skyrė 250 tūkst. eurų Lietuvos kovai su COVID-19 viruso protrūkiu ir jo pasekmėmis remti.

Žilvinas Mecelis

Investuotojo šeima paramą nukreipė kelioms Lietuvoje veikiančioms paramos iniciatyvoms:

  • 80 000 eurų skirta Vilniaus savivaldybės koordinuojamai gydymo įstaigoms skiriamai paramai;
  • 80 000 skirta žurnalisto Andriaus Tapino ir „Laisvės TV“ iniciatyvai „Laikykitės, medikai!“, 50 000 skiriama Plungės ligoninei;
  • 40 000 eurų skirta Prezidento Valdo Adamkaus ir grupės žinomų verslininkų bei visuomenės veikėjų įsteigtam Gydymo įstaigų paramos fondui.

„Kad nugalėtume nematomą priešą, privalome susivienyti – kaip tada, 1989 metais. Privalome ne tik laimėti karą su koronavirusu, bet ir įveikti šalies laukiančią ekonomikos krizę. Šis visam pasauliui ir Lietuvos valstybei tekęs išbandymas turi tapti vienijančia jėga, telkiančia visus šalies talentus Tėvynės labui. Todėl aš ir mano šeima visomis išgalėmis prisidedame prie šios kovos ir kviečiame visus, ypač užsienyje gyvenančius lietuvius: padėkime, kuo galime! Dabar yra tas metas, kai Tėvynei mūsų pagalbos reikia labiausiai“, – sako Ž. Mecelis.

Mecenatas prisidės ne tik finansiškai, bet ir aktyviai ieškodamas pagalbos Lietuvai per savo kontaktų tinklą Europoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose. Ž. Mecelis taip pat pakvietė prie pagalbos Lietuvai prisidėti ir kitus pasaulyje ir Lietuvoje gyvenančius verslininkus.

Verslininkas ir mecenatas Ž. Mecelis yra Londone ir Niujorke biurus turinčio investicijų fondo „Covalis Capital“ vienas iš įkūrėjų. Visuomenės veikėjas ir pasaulio lietuvių bendruomenės atstovas Ž. Mecelis aktyviai prisideda prie Lietuvos ekonomikos, kultūros ir visuomenės raidos.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: