Pradinis / Kinas, muzika, TV / „Lietuvos ryto“ televizijoje atgyjančioje „Odisėjoje“ – Penelopės Cruz antrininkė

„Lietuvos ryto“ televizijoje atgyjančioje „Odisėjoje“ – Penelopės Cruz antrininkė

Jau spalio 21-ąją, 23.00 val., penktąjį jubiliejų švenčiančios „Lietuvos ryto“ televizijos eteryje – dar viena premjera. „Odisėja“ („Odysseus“) – vos pernai prancūzų sukurta Stephane Giusti režisuota kostiuminė drama pagal to paties pavadinimo garsiausią Homero poetinį epą. Ką pasirinks Penelopė (akt. Caterina Murino) – meilę ar ištikimybę? Valdžios troškimas ir kūniškas geismas prie ekrano prikaustys nuo pirmadienio iki trečiadienio 23.00 val.

Epas „Odisėja“ atgyja televizijos ekranuose

Praėjo dešimt metų po Trojos karo, o Itakės valdovas Uliksas dingo jūroje be žinios. Šalyje ekonomikos nuosmukis, gretimų valstybėlių princai vis puldinėja našle paskelbtos Penelopės valdomą Itakę, o pavaldiniai reikalauja, kad moteris išsirinktų naują vyrą.

Norinčiųjų užimti karaliaus vietą – pulkai, tačiau Penelopės širdis nerami: ji tiki, kad vyras dar gyvas. Norėdama išvengti naujos santuokos karalienė visiems pretendentams skiria daugybę išbandymų, pažadėjusi išsirinkti vyrą tuomet, kai baigs austi karaliaus laidojimo drabužį. Bet… Ką naktimis nuaudžia, tą naktį išardo.

Į pasakiško grožio Graikijos salą Itakę nukelsiantis „Lietuvos ryto“ televizijos serialas atskleis tamsiąją meilės ir pasiaukojimo pusę, tikrąją aistros ir intrigų kainą.

Aktorių žvaigždynas

Gražuolę Penelopę įkūnijusi C. Murino – lyg iš akies traukta Penelopė Cruz. Tiesa, ji ne tik pavydėtino grožio, bet dar ir talentinga aktorė. C. Murino juostoje „Casino Royale“ į glėbį puolė pačiam Danieliui Craigui, o Italijoje vykstančioje alternatyvioje „Auksinių gaublių“ ceremonijoje 2008 m. buvo pripažinta geriausia Europos aktore.

Patį Odisėją įkūnijęs Alessio Boni vaidino vienoje žymiausių dramų „Turistas“ („The Tursit“) su Angelina Jolie ir sukūrė beveik 50 vaidmenų televizijos serialuose ir filmuose. A. Boni pelnęs aštuonis prestižinius kino įvertinimus, tarp jų – net du „Auksinių gaublių“ ceremonijoje Italijoje.

Aktorius Bruno Todeschini, „Lietuvos ryto“ televizijos premjeroje „Odisėja“ įkūnijęs Penelopės rankos siekiantį intrigų meistrą Leokritą, yra sukūręs per 120 vaidmenų, o vienoje filmavimo aikštelėje dirbo su Audrey Tatou kuriant filmą „Subtilumas“ („Delicacy“).

Ką pasirinks Penelopė – meilę ar ištikimybę? Ar jos nuojauta sako tiesą – ar vyras iš tiesų gyvas? Jei taip, kodėl jis negrįžta namo ir ką slepia nuo artimųjų? Intrigos, tamsioji meilės ir pasiaukojimo pusė bei tikra aistra „Lietuvos ryto“ televizijos seriale „Odisėja“ jau nuo spalio 21 d. pirmadieniais–trečiadieniais 23.00 val.

Parengė Eglė Šliževičiūtė

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top