Pradinis / Kinas, muzika, TV / LRT komanda senjorei surengė pirmąją grožio puotą

LRT komanda senjorei surengė pirmąją grožio puotą

Ilgus metus su pavydu ir smalsumu žiūrėjusi į kosmetologijos centruose pasigražinusias moteris, ponia Danguolė krimtosi, kad pati neturi lėšų apsilankyti pas grožio specialistus. Nors vilnietė jau įpusėjusi septintą dešimtį, net nė karto nėra buvusi grožio salone. Televizijos projekte „Svajonę turiu“ ponia Danguolė ne tik užpildė šią gyvenimo spragą, bet ir patyrė įspūdžių, kuriuos prilygino palaimai.

„Skamba kaip paradoksas, bet iki šiol nėra tekę naudotis grožio specialistų paslaugomis. Nesakau, kad nenorėjau, tiesiog man tai atrodo per brangu, o ir laiko vis trūko. Žiūrėdavau į visas tas išsipusčiusias ponias ir paneles ir galvodavau, kokios jos turėtų būti patenkintos, kad jų grožiu rūpinasi profesionalai. Išgirdusi, kad atsirado laida, kuri įgyvendina svajones, nedvejojau – užrašiau, jog noriu pajusti tą patį, ką ir tos ponios. Dabar galiu pasakyti, kad pajutau gerokai daugiau“, – šypsodamasi pasakojo 66 metų Danguolė.

Vilnietei LRT televizijos laidos „Svajonę turiu“ kūrėjai surengė tikrą grožio puotą. „Nesupraskite klaidingai, savo išvaizda esu visai patenkinta, ir man nereikia jokių plastinių operacijų. Gal tiesiog trūko to jausmo, kad tavimi rūpinasi žmonės, kurie išmano savo reikalą. Pabuvusi grožio centre įsitikinau, kad tas jausmas tikrai geras. Pasakyčiau dar drąsiau – man tai buvo tikra palaima. Išėjau būdama tarsi ant sparnų“, – sakė ponia Danguolė.

Moteriai buvo atliktos grožio ir sveikatinimo procedūros. „Labiausiai patiko veido masažas, visiškai atsipalaidavau, visai kaip jaunystėje. Kosmetologai tai pat plušėjo keldami mano odos tonusą, dėdami įvairias kaukes. Galų gale padarė įspūdingą makiažą. Tai man irgi buvo nauja patirtis, ypač kai vakare teko gerokai pavargti, kol viską nusiploviau“, – juokėsi laidos „Svajonę turiu“ dalyvė.

„Manau, kad žmogus tol gyvas, kol gali svajoti. Ir, žinoma, siekti, kad tos svajonės pildytųsi. Tad raginčiau ir kitus savo tautiečius nebijoti plėsti savo horizontų, nesvarbu, ar esate senjoras, ar jauniklis“, – kvietė svajotoja.

Televizijos laidos „Svajonę turiu“ studijoje buvo įgyvendinta ir kitos vilnietės, ponios Aušros, svajonė. Moteris troško išmokti šokti Lotynų Amerikos šokius ir čia pat gavo pirmąsias profesionalias pamokas. Vėliau šokio judesius ponia Aušra galės tobulinti jai dovanotuose kursuose. Dar vienos senjorų poros svajonė buvo itin romantiška, jie norėjo pasiplaukioti laivu Neries upėje. Ši svajonė buvo įgyvendinta laidos rengėjų pastangomis.

LRT

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top