Pradinis / Kinas, muzika, TV / Martynas Levickis: „Stengiuosi tobulėti kiekvieną valandą“

Martynas Levickis: „Stengiuosi tobulėti kiekvieną valandą“

TV3 televizijos laidos „VIP“ dėmesio centre šįkart – vis rečiau Lietuvoje sutinkamas akordeono virtuozas Martynas Levickis ir viena žymiausių pasaulyje maisto tinklaraštininkių Aistė Misevičiūtė.

Į „VIP“ svečio kėdę atsisėdęs M. Levickis neslėpė – jo dienotvarkė labai sudėtinga, bet talentingam vaikinui pavyksta viską suderinti, o užimtumas tik praturtina gyvenimą. „Lietuvoje turiu daugiau erdvės kūrybai – tiek muzikinei, tiek organizacinei. Čia krikštą gavę mano kuruojami projektai vėliau pakelia sparnus į platųjį pasaulį“, – kalbėjo Martynas.

„Kartais aplinkybės priverčia pasijausti ypatingu žmogumi. Stengiuosi tobulėti kiekvieną dieną, kiekvieną valandą, tačiau tikrai nepavyksta to padaryti. Tokia jau ta menininko dalia…“ – šypsojosi M. Levickis.

Kad Martynas apdovanotas neeiliniu talentu, prieš kelerius metus įsitikino tautiečiai, išvydę vaikiną „Lietuvos talentuose“. Čia jis tapo nugalėtoju. O neseniai M. Levickis turėjo garbės groti ir britų karališkosios šeimos atstovams. „Man repetuojant vienoje Londono studijų, į ją užsuko princas Čarlzas su žmona Kamila. Jie tiesiog norėjo su manimi susipažinti. Princas primygtinai paprašė pagroti bent vieną lietuvių liaudies dainą – ir ji jam labai patiko“, – apie pažintį su aristokratiškąja šeima pasakojo muzikantas.

O ką talentingasis kūrėjas mano apie šeimos reikalus? „VIP“ vedėjos Eglės paklaustas apie ateities planus, Martynas susikuklino: „Man dar tik 24 metai. Kitas tokio amžiaus jau spėjo ir namą pastatyti, ir medį pasodinti, ir vaiką užauginti, bet man viso to nereikia. Nors gal vis dėlto nespjausiu į šulinį, iš kurio gali greitai tekti gerti…“

Kita laidos herojė – viena žymiausių pasaulyje maisto tinklaraštininkių lietuvė Aistė Misevičiūtė – pasakojo, kad dėl išskirtinės vakarienės gali nukeliauti net į Japoniją. Tiesa, Aistė pripažino, jog nebūtina iš Paryžiaus atsisiųsti ančių kepenėlių, kad galėtum skaniai gaminti Lietuvoje.

TV3

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top