Pradinis / Interjeras / Maža svetainė – ne trūkumas pritaikius transformuojamąjį stalą

Maža svetainė – ne trūkumas pritaikius transformuojamąjį stalą

Ne paslaptis, jog pakilus ekonomikai ir pagerėjus gyvenimo lygiui išaugo ir nekilnojamojo turto kainos. Iš dalies dėl to nemažai šeimų keliasi gyventi į mažesnius, bet pigesnius būstus. Tačiau, pradedant gyventi įkurtuvių nuotaikomis, kaipmat susiduriama su nauja, ne ką mažesne problema – kaip efektyviai sutalpinti viską, ko reikia? Nepaisant interjero dizainerių nuomonės, panikuoti neverta, nes įsirengti patogią gyvenamąją erdvę galima – tiesiog tam reikės daugiau kūrybingumo, netradicinių sprendimų ir kantrybės.

Stalai transformeriai internetu

Pasiklydus erdvės paieškose

Svetainė dažniausiai yra ta namų patalpa, kurioje sutalpinti reikia daugiausia: sofa, spinta ar sekcija, komodos ir kiti svarbiausi baldai užima didžiąją dalį galimos panaudoti vietos. O ką daryti su stalu? Stalai transformeriai internetu yra puiki galimybė efektyviai išnaudoti turimą vietą.

Transformuojamieji stalai nėra pati karščiausia sensacija baldų pramonėje, tačiau jie labai palengvina mažose patalpose gyvenančių žmonių kasdienę buitį. Dėl šios priežasties jų populiarumas gerokai išaugo ir kol kas nepanašu, kad ši tendencija keisis.

Kuo šie stalai skiriasi nuo įprastų? Visų pirma, jie turi keletą funkcijų ir gali keisti savo matmenis. Stalviršis gali būti aukščiau arba žemiau, be to, jį galima pailginti, netgi paversti visai kitu baldu (pavyzdžiui, lova). Dėl itin sumanių ir funkcionalių mechanizmų transformuojamuosius stalus lengvai pritaikysite skirtingose situacijose. Vos per kelias sekundes tokį stalą galima paversti nedideliu kavos staliuku arba valgomuoju stalu, prie kurio susodinsite gausią šeimą ar draugus.

Stalai transformeriai internetu – norintiems sutaupyti ne tik vietos

Geriausia yra tai, kad nepriklausomai nuo poreikių užteks vieno stalo. Jeigu norite, kad liktų daugiau vietos praeiti ar kažkokiai bendrai veiklai, maksimaliai sumažinkite stalo apimtis ir jis nekliudys. Yra ir tokių transformuojamųjų stalų, kuriuos sulanksčius galima patalpinti po lova, nes jų aukštis tampa bemaž tolygus pusei sprindžio. Kiti transformuojamieji stalai viduje turi įrengtas nišas, į kurias galima sudėti įvairius smulkius daiktus, reikmenis.

Be to, visi jie pasižymi moderniu dizainu, plačiu spalvų bei medžiagų asortimentu, todėl priderinti juos prie interjero – paprasta. Gamybai naudojamos geros kokybės medžiagos užtikrina ilgaamžiškumą ir sklandų mechanizmų darbą. O jeigu laikas Jums yra ypač svarbus, stalai transformeriai internetu – puiki galimybė įsigyti norimą baldą greitai ir neiškėlus kojos iš namų. Šia galimybe drąsiai naudojasi vis daugiau naujakurių.

Kaip priderinti transformuojamąjį stalą prie interjero?

Šie stalai gali būti įvairių dydžių ir formų. Tačiau norėdami tinkamai įkomponuoti stalą transformerį į savo erdvę, pirmiausia atsižvelkite į kambario matmenis ir formą.

  • Stačiakampis stalas pasirenkamas bene dažniausiai, nes prie jo vienu metu gali patogiai susėsti 6 asmenys. Tiesa, tokiu atveju stalas neturėtų būti labai siauras, nes gali trūkti vietos indams. Rinkitės jį, jeigu kambarys yra ilgas, tačiau gana siauras.
  • Kvadratinis stalas puikiai atrodys kvadrato formos kambaryje. Turėdami įprastą stalą, prie jo susodintumėte tik kelis asmenis, tačiau naudodamiesi transformuojamuoju stalu galėsite tarsi išplėsti erdvę.
  • Apvalūs ir ovalo formos stalai labiausiai tiks mažoms patalpoms. Jie atrodo mažesni, nesukuria gremėzdiško įspūdžio, kuriuo kartais pasižymi stačiakampiai stalai.

Jei stalai transformeriai internetu jau sudomino, tačiau vis dar dvejojate, siūlome pasinaudoti keliais paprastais patarimais, taip pat padėsiančiais sukurti erdvumo įspūdį:

  • Siekiant tokio tikslo itin tinka siauresni, tačiau aukštesni baldai.
  • Interjere naudokite šiltas, šviesias spalvas, nes tamsūs tonai paverčia erdvę vizualiai mažesne.
  • Stenkitės palaikyti tvarką ir kuo daugiau daiktų sudėti stalčiuose bei spintelėse. Minimalizmas mažuose būstuose visuomet pravers.

Kaip matote, jaukų, bet nedidelį gyvenamąjį plotą paversti erdvesniu tikrai įmanoma. Daugybė originalių ir funkcionalių būdų padės tinkamai išnaudoti vietą ir gyventi patogiau. Stalai transformeriai internetuneabejotinai vienas sumaniausių, praktiškiausių pasirinkimų.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: