Pradinis / Kinas, muzika, TV / Merginų grupės „Kitokios“ pokyčius įamžino televizijos kameros

Merginų grupės „Kitokios“ pokyčius įamžino televizijos kameros

TV3_Ziurek_geras_Kitokios_3

„Į naujos narės atranką turėjo atvykti visos keturios grupės „Kitokios“ narės, tačiau sulaukėme tik dviejų. Netrukus išgirdome pramogų pasaulį sukrėtusią žinią – Indrė Burlinskaitė ir Greta Lebedeva pasitraukė iš grupės. Jau spėjusi išgarsėti merginų grupė iširo tiesiog mūsų akyse prieš televizijos kameras. Sužinojusios apie kolegių sprendimą, Renata Klimaitytė ir Oksana Sklėriūtė  apsipylė ašaromis“, – jau rytoj, trečiadienį, birželio 26–ąją 19.50 val. apie netikėtą laidos  „Žiūrėk! Geras!“ posūkį pasakos jos kūrėjai.

Įvykiams pasisukus netikėta linkme, „Kitokioms“ teks ieškoti ne penktosios narės,  o dviejų naujų. Į atranką susirinko dešimtys ilgakojų gražuolių. „Išvaizda – labai svarbi, tačiau pirmoje vietoje yra merginos balsas. Mes ieškome natūralių ir charizmatiškų asmenybių“, – tikins Oksana ir Renata.

„Aš nedainuosiu tol, kol neišgirsiu, kad ir pačios galite dainuoti be fonogramos!“ – rėš pirmoji pretendentė. Atrankoje dalyvaus ir egzotiška gražuolė iš Pietų Afrikos – Lietuvos Tarzanu tituluojamo Andriaus Pauliukevičiaus mergina.

O štai Amerita iš Marijampolės sužavės visus komisijos narius. „Kitokioms“ naują narę padėjęs rinkti dainininkas Mindaugas Mickevičius-Mino merginai duos netikėtą pasiūlymą.

Pretendentės stebins komisiją jei ne unikaliais balsais, tai įspūdingais drabužiais, ryškiu makiažu ir nepriekaištingomis figūromis. Ar iš gausybės pretendenčių pavyks išrinkti naują grupės narę? Kodėl iš tiesų susipyko grupės „Kitokios“ senbuvės? Intriguojantys atsakymai ir juokingiausi namų vaizdeliai – trečiadienį 19.50 val. TV3 vasaros laidoje „Žiūrėk! Geras!“.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: