Pradinis / Kinas, muzika, TV / Merūnas Vitulskis: „Turėjau pakovoti su šeima, kad sukurčiau savąją“

Merūnas Vitulskis: „Turėjau pakovoti su šeima, kad sukurčiau savąją“

Merūnas_LNK nuotr.Vasario 14-osios, šv. Valentino dienos, vakarą, LNK paruošė specialią meilės dienai skirtą programą. Pirmiausia žiūrovai pamatys specialų meilės dienai skirtą „KK2 penktadienį“ su Irūna Puzaraite, Žygimantu Stakėnu, Tomu Ališausku ir Indre Skonsmanaite. Šmaikštųjį „KK2 penktadienį“ LNK eteryje keis romantiškasis Merūnas Vitulskis ir jo koncertas „Su meile, Merūnas“, o Valentino dienos desertui bus patiekta komedija „Valentino diena“, kurioje – penkios jaudinančios istorijos Los Andžele su visa plejada Holivudo žvaigždžių: J. Robets, B. Cooperiu, A. Kutcheriu, J. Garner, A. Hathaway, J. Alba.

Išskirtinį ir vienintelį Merūno Vitulskio solinį koncertą žiūrovai išvys 21 val. Niekur negirdėta programa, širdį pakerėsiantys duetai su Rosita Čivilyte, „Lietuvos balso“ atradimu Dagna ir jaunąja kylančia žvaigžde Gabrieliu Vageliu – tai Merūno dovana visiems, vertinantiems tikrą balsą, tikrus jausmus. Tai koncertas, kai Merūnas Vitulskis savo gyvenimą papasakos ne tik dainomis.

„Turėjau pakovoti su šeima, kad sukurčiau savąją“, – prisipažino tarptautines operos sales užkariavęs Merūnas.

Kaip jam pavyko atlaikyti mamos netektį paauglystėje? Kodėl prireikė įrodinėti, kad Erika verta būti jo mylimąja? Kokios pagundos ir intrigos verda didžiosios scenos užkulisiuose? Šokiruojantys atsakymai skambės ne tik Merūno, bet ir jo žmonos lūpomis.

„Viskas pradėjo suktis nežmonišku tempu, mūsų gyvenime atsirado daug naujų žmonių, nesugebėjome jų atsirinkti. Buvome labai naivūs“, – neslepia Erika Vitulskienė.

Apie tamsiąją šlovės pusę ir moterų bandymus užkariauti Merūną bet kokia kaina prabilo ir pirmasis tenoro prodiuseris, kalvis, mokytojas Arūnas Valinskas: „Erika turėtų būti labai apdairi.“

Jis taip pat atskleidė, jog ne kartą Merūnui rašė žinutes, prašydamas jo neklausyti kritikų, kurie tenorą talžė visais įmanomais „epitetais“. „Kritiką aš pakeliu labai sunkiai“, – patvirtino operos solistas.

„Aš labai džiaugiuosi, kad kiti žmonės neturi savo problemų ir leidžia sau taip drabstytis. Mes su Merūnu to sau neleidžiam, nes ir patys esame netobuli. Aš matau, kiek jis savęs atiduoda scenoje, už tai jį vis labiau myliu ir juo didžiuojuosi. Mano vyras auga akyse“, – didžiuojasi Erika.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: