Pradinis / Kinas, muzika, TV / Metų aktore tapusi 16-metė Anastasija Marčenkaitė: „Šis laimėjimas – tik ilgo kelio į aktorystę pradžia“

Metų aktore tapusi 16-metė Anastasija Marčenkaitė: „Šis laimėjimas – tik ilgo kelio į aktorystę pradžia“

„Sidabrinės gervės 2014“ apdovanojimuose metų kino aktorės titulą pelniusi šešiolikmetė Anastasija Marčenkaitė prisipažįsta, jog šiuo metu jai svarbiau sėkmingai baigti mokslus ir siekti aktorystės karjeros nei skirti laiką vaikinams. „Naujų santykių kūrimas man dar nėra toks svarbus, todėl ateinančius dvejus metus skirsiu pasiruošimui brandos egzaminams ir vaidybos įgūdžių tobulinimui“, – kalbėjo prekybos ir laisvalaikio centro „Mega“ naujų rudens kolekcijų kampanijos veidu tapusi jaunoji aktorė.

Kaip pati teigia, iki pirmojo debiuto kino filme ji niekada nesvajojo tapti aktore. „Kvietimą dalyvauti aktorių atrankoje pamačiau dar mokydamasi penktoje klasėje. Kartu su mama vykome į penkias atrankas, po jų buvo net keli mėnesiai tylos, todėl teigiamo prodiuserio ir režisieriaus sprendimo nesitikėjau. Tada aktorystė atrodė nepasiekiama, juk nebuvau niekur vaidinusi. Tačiau dabar apie nieką kitą ir negalvoju“, – kalbėjo jaunoji aktorė.

Šį rugpjūtį šešiolikmetė mergina dalyvavo naujų rudens kolekcijų fotosesijoje ir papuošė „Megos“ rudens žurnalo viršelį. Anastasijai teko ne tik pirmą kartą dalyvauti reklaminėje fotosesijoje, bet ir išbandyti nestandartinę fotosesijos vietą – Kauno geležinkelio stotį. „Man labai patiko stilistės fotosesijai atrinkti drabužiai, todėl jaučiausi labai natūrali ir patraukli. Be to, kūrybinės komandos atsiliepimai buvo labai geri, todėl manau, kad vertėtų pasvarstyti ir apie modelio karjerą“, – šypsojosi Anastasija. Ji fotosesijoje įsiamžino kartu su profesionaliu modeliu Tautvydu Pašvensku.

„Rudens sezoną tradiciškai siejame su kinu, todėl šią aktorę „Megos“ reklaminės kampanijos veidu pasirinkome neatsitiktinai. Nors Anastasija dar labai jauna aktorė, ji jau sužibėjo didžiojoje Lietuvos kino scenoje: būdama 11 metų atliko pagrindinį vaidmenį kino filme „Ekskursantė“. Tikėtina, kad ateityje Anastasijos Marčenkaitės vaidybą išvysime ne tik Lietuvos, bet ir užsienio kino filmuose“, – teigė Rasa Vyšniauskienė, prekybos ir laisvalaikio centrą „Mega“ valdančios bendrovės „Baltic RED“ rinkodaros vadovė.

Audriaus Juzėno režisuotoje juostoje „Ekskursantė“ vaidinusi ir metų kino aktorės statulėlę laimėjusi A. Marčenkaitė teigia, kad šio titulo nesureikšmina. Jai šis laimėjimas yra ilgo kelio į aktorystę pradžia. „Nors dar rimtai negalvojau, į kurį universitetą stosiu baigusi mokyklą, labai noriu pabandyti išvykti į Jungtines Amerikos Valstijas, kuriose gyvena mano vyresnioji sesuo. Tikiu, kad ten daugiau perspektyvų, kartu tai būtų dar vienas iššūkis, nes tektų prisitaikyti prie naujos šalies, kurioje manęs niekas nepažįsta. Todėl apsispręsti, kur sieksiu aktorės karjeros, man dar liko dveji metai“, – sakė Anastasija.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top