Pradinis / Renginiai, pramogos / Monika Linkytė ir Vaidas Baumila – išskirtinėje „Eurovizijos“ fotosesijoje

Monika Linkytė ir Vaidas Baumila – išskirtinėje „Eurovizijos“ fotosesijoje

Rengdamiesi pasirodymui 2015 metų „Eurovizijoje“, Monika Linkytė ir Vaidas Baumila vos spėja suktis – repeticijos, fotosesijos,  interviu, o kur dar jų pačių darbai. Specialioje „Eurovizijai“ skirtoje fotosesijoje Monika ir Vaidas dalyvavo miegoję vos porą valandų – prieš tai jie filmavosi dainos „This Time“ vaizdo klipe.

„Sunku dirbti, kai vos gali akis atmerkti“, – sako Monika, tačiau abu su Vaidu tikina, kad dirbti su populiariais fotografais Tomu Adomavičiumi ir Luku Griciumi jiems patiko ir buvo labai smagu. „Man labai patinka visi jų darbai!“ – tikino Monika. Fotosesijoje Monika su Vaidu buvo įamžinti trimis skirtingais stiliais, tačiau visose nuotraukose jie meiliai susiglaudę ir atrodo žaviai, netgi teatrališkai.

Neišsimiegojusio dueto veidus grimavo Rūta Pakeltytė, plaukus tvarkė Svetlana Gapejeva, o stilių kūrė Marius Stanevičius.

Tiesa, fotosesijoje Monikos ir Vaido įvaizdis skiriasi nuo planuojamo dueto įvaizdžio didžiojoje „Eurovizijos“ scenoje – ten jie bus švelnesni, valiūkiškesni, lyg ką tik įsimylėję paaugliai.

Tomo Adomavičiaus ir Luko Griciaus nuotraukos

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: