Pradinis / Grožis ir mada / Moteriški laikrodžiai – privalomas stiliaus atributas

Moteriški laikrodžiai – privalomas stiliaus atributas

Laikrodis – labiau stiliaus atributas nei praktiškas daiktas. Tai byloja prieš kurį laiką atliktos apklausos. Jos atskleidė, kad apie 85 procentus šalies dailiosios lyties atstovių pirktų laikrodį pirmiau atsižvelgdamos ne į technologijas ar funkcionalumą, o į grožį. Vis dėlto būtina žinoti, kaip atskirti kokybiškus laikrodžius nuo nekokybiškų. Kokybiški moteriški laikrodžiai dar ilgus metus bus savo vertę suvokiančios moters garderobo sudėtinė dalis.

Moteriški laikrodžiai – išskirtinis aksesuaras

Originalūs moteriški laikrodžiai – prekė, kurios neišsirinksi per kelias minutes. Tarkim, apsisprendę įsigyti laikrodį, kurio veikimas pagrįstas kvarco technologija (laiko matavimas paremtas kvarcinių kristalų virpesiais), labai tikėtina, netrukus pastebėtumėte, kad tokie moteriški laikrodžiai kainuoja gerokai pigiau nei mechaniniai. Dėl to ne vienam gali kilti mintis, jog tokie moteriški laikrodžiai nepakankamai kokybiški. Tačiau taip nėra. Kainos skirtumą lemia tai, kad pagaminti laikrodžius pasitelkus kvarcinę technologiją nepalyginamai lengviau negu mechaninius. Be to, kvarcinė technologija laikrodžių rinkoje yra naujesnė. Yra ir daugiau priežasčių, kodėl vyriški kvarciniai laikrodžiai ir moteriški laikrodžiai kainuoja pigiau. Viena jų – prestižo reikalas.

Moteriški atributai

Turbūt dažnam žinoma, jog solidžiausi verslo atstovai ar organizacijų direktoriai dažniausiai nešioja mechaninius laikrodžius. Juos po kurio laiko palieka specialiose dėžutėse, kuriose laikrodžiai atsukami. Taip tokie laikrodžiai ir praėjus tam tikram laiko tarpui vėl gali veikti kaip nauji. Taigi, tai dažniau prestižo reikalas, o ne praktiškas pasirinkimas ar ilgalaikis investavimas.

Kalbant apie šiuolaikinės mados ypatumus, moterys kur kas dažniau puošiasi metalines apyrankes. Dabar jie ypač graibstomi didžiojoje dalyje Europos.

Originalios prekės

Moterims kuriami masyvūs laikrodžiai su metalinėmis apyrankėmis dažniausiai yra inkrustuojami „Swarovski“ akmenimis. Be abejo, jie itin brangūs, bet gana paprasta rasti ne tokių brangių variantų, kurių gamyboje naudojami prašmatnūs kristalai ar kitokie aksesuarai, panašūs į jų originalus. Taip pat visada madingi išliks odiniais dirželiais pagražinti vyriški ar moteriški laikrodžiai.

Galima prognozuoti, kad laikrodžiai ir toliau išliks neginčytina klasika. Stilingai atrodantys bet kokiose gyvenimo situacijose, tinkantys prie bet kokių drabužių derinių, nepakeičiamais laikomi laikrodžiai niekada nepraras populiarumo. Vis dėlto kainos skirtumas tebebus gana didelis, jei juos lyginsime su kitomis aptariamos rinkos pasiūlytomis grožybėmis.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: