Pradinis / Kinas, muzika, TV / Naujame seriale „Gyvenimo receptai“ vaidins Eglė Špokaitė

Naujame seriale „Gyvenimo receptai“ vaidins Eglė Špokaitė

Meno gerbėjai pažįsta garsią baleriną Eglę Špokaitę, kuriai žemai galvas lenkia net ir patys kritiškiausi meno vertintojai. Tačiau paminėtina, kad Lietuvoje yra dvi žinomos Eglės Špokaitės. Aktorė, besifilmuojanti naujame lietuviškame LNK seriale „Gyvenimo receptai“, juokėsi, kad tai – ne likimo ironija, o paprastas sutapimas.

„Nepriimu to kaip likimo pokšto. Suprantu, kad abi esame Eglės, abi – Špokaitės. Gal yra buvę situacijų, kai spektaklių aktorių sąrašuose perskaitę mano pavardę kas nors tikėdavosi išvysti baleriną, bet dėl to aš niekada nesukdavau galvos. Kurioziškiau būna, kai abi pasirodome vienoje scenoje“, – šypsojosi aktorė.

E. Špokaitė svarstė, kad tokiems sutapimams gyvenime nereikėtų skirti daug reikšmės. „O ką gali žinoti, gal turime ir dar vieną Dalią Grybauskaitę. Bet argi tai ką keičia“, – šyptelėjo ji.

Eglei seriale „Gyvenimo receptai“ teko nepilnametės Monikos, kurios tėvai nusprendė skirtis minėdami savo šešioliktąsias vestuvių metines, vaidmuo. „Nežinau, kaip galėčiau vertinti savo vaidmenį… Gal paliksiu tai serialo komandai ir žiūrovams? Jei atvirai, nebijau nei kritikos, nei kitokių kalbų. Visada atsiranda ir vaidmenį peikiančiųjų, ir giriančiųjų. Vis dėlto aš, kaip visada, tikiuosi geriausio“, – kalba E. Špokaitė.

LNK nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top