Pradinis / Kinas, muzika, TV / Naujame TV3 seriale debiutuoja teatro aktorė Justina Žiogaitė

Naujame TV3 seriale debiutuoja teatro aktorė Justina Žiogaitė

Šviesūs garbanoti plaukai, plati šypsena ir velniukai akyse. Taip aplinkinių apibūdinama TV3 premjeroje – komiškame medicinos seriale „Rezidentai“ – debiutuojanti jauna talentinga aktorė Justina Žiogaitė. Naujajame lietuviškame seriale žavinga mergina kuria vieną pagrindinių vaidmenų. Jos talentą TV3 žiūrovai galės įvertinti pirmadieniais–ketvirtadieniais nuo 21.00 val.

„Jei ne Alvydas Šlepikas, manęs šiame seriale nebūtų. Esu jam labai dėkinga už tokią galimybę“, – teigia J. Žiogaitė.

Kaip tik A. Šlepikas, naujojo serialo režisierius, pastebėjo šviesiaplaukę aktorę iš Šiaulių ir skyrė jai vieną ryškiausių vaidmenų seriale.

J. Žiogaitės gyvenimas iki šiol sukosi apie teatrą. „Dirbu teatre Panevėžyje. Prasidėjo jau trečiasis sezonas. Teatre pradėjau augti kaip aktorė, kaip žmogus, todėl teatras man labai svarbus ir aš jam visada būsiu ištikima“, – tikina jaunoji aktorė.

Aktoriaus pašaukimą Justina pajuto dar mokykloje: pamėgusi sceną, suprato, kad nori vaidinti visą gyvenimą. „Mergaitiškos svajonės virto gyvenimo tikslu. Kai baigus mokyklą reikėjo rinktis studijas, stojimo dokumentuose pažymėjau tik vieną specialybę“, – prisimena J. Žiogaitė.

Naujame komiškame medicinos seriale „Rezidentai“ Justina įkūnija jauną, išsiblaškiusią, jautrią, nuolat ką nors sudaužančią ar sulaužančią rezidentę. „Mano herojė rezidentė Birutė Varputytė – linksmas personažas. Jos išsiblaškymas ir jautrumas kelia juoką ir gailestį vienu metu. Manau, ji atras vietą TV3 žiūrovų širdyse. Gyvenime esu gerokai smarkesnė už Birutę, bet tuo aktorystė ir žavi – galimybe įsijausti į visai kitokio, nei pats esi, žmogaus gyvenimą ir jausmus“, – pasakoja aktorė.

J. Žiogaitė pripažįsta – medicinos procedūros jai kelia baimę. „Aš labai bijau odontologų ir visų kitų gydytojų. Manau, baigus filmuoti „Rezidentus“, kur kas mažiau bijosiu šios profesijos atstovų“, – linksmai pasakoja Justina.

Naujo serialo siužetas TV3 žiūrovus nukels į vieną ligoninę. Jos personalo gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis, kai į ligoninę atvyksta dirbti keturi ką tik studijas baigę medikai. Rezidentai į kurioziškas situacijas įtrauks visus: gydytojus, seseles, pacientus ir jų lankytojus.

Parengė Erika Vyšniauskaitė

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top