Pradinis / Mokslas ir švietimas / Nemokami nuotoliniai parengiamieji kursai abiturientams

Nemokami nuotoliniai parengiamieji kursai abiturientams

Dabartinė situacija lėtina daugelio mūsų gyvenimo tempą ir leidžia atrasti naujus džiaugsmus namų aplinkoje. Tačiau vis aplanko klausimas – o kaip bus toliau? Dar daugiau klausimų turi abiturientai, kuriems iki valstybinių brandos egzaminų ir stojamųjų egzaminų liko tik keli mėnesiai.

Jono Petronio nuotrauka

„Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) supranta, su kokiais iššūkiais susiduria švietimo sektorius karantino metu, todėl universitetas siūlo ne tik pagalbą mokykloms rengiantis ugdymą organizuoti nuotoliniu būdu, bet ir organizuoja nemokamus nuotolinius kursus abiturientams“, – teigia VDU rektorius prof. Juozas Augutis ir priduria, kad šie kursai skirti abiturientams, norintiems užtikrintai pasirengti valstybiniams egzaminams ir pasiruošti stojimui į universitetą.

VDU kviečia abiturientus į lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos, biologijos, informatikos bei istorijos parengiamuosius kursus, kurie šiais metais vyks nuotoliniu būdu ir truks šešias savaites. Kursai vyks VDU nuotolinių studijų interaktyviojoje platformoje. Kiekvieną savaitę bus gilinamasi į vis kito dalyko specifiką. Su abiturientais dirbs vieni geriausių savo sričių specialistų. Jie pateiks gaires, į ką svarbu atkreipti dėmesį ruošiantis brandos egzaminams ir siekiant geriausių rezultatų, taip pat pateiks užduočių sprendimo pavyzdžių ir atsakys į konsultacijų metu abiturientų užduodamus klausimus.

Konsultacijos abiturientams vyks penktadieniais bei šeštadieniais pagal grafiką. Į kiekvienos savaitės konsultacijas reikia užsiregistruoti atskirai. Nauja registracijos anketa į artimiausias konsultacijas bus skelbiama kiekvieną sekmadienį. Dabar abiturientai kviečiami registruotis į balandžio 3–4 d. konsultacijas.

Vietų skaičius ribotas, todėl registracija bus būtina. Užsiregistravę asmenys apie prisijungimą prie nuotolinių konsultacijų bus informuoti elektroniniu paštu, kurį nurodys registracijos anketoje.

Daugiau informacijos dėl parengiamųjų kursų galite teirautis el. paštu vdu@vdu.lt ir šiais telefono numeriais: 8 37 323 206 ir +370 655 47 241 

Taip pat VDU Menų fakultetas ir VDU Muzikos akademija kvies dalyvauti nuotolinėse konsultacijose stojantiems į Atlikimo menąNaujųjų medijų meną ir Muzikos produkciją

Kursų tvarkaraštis ir išsamesnė informacija.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: