Pradinis / Aktualijos / Nukeliamas pajamų deklaravimo terminas

Nukeliamas pajamų deklaravimo terminas

Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) informuoja, kad, atsižvelgiant į susidariusią situaciją dėl COVID-19, gyventojų pajamų mokesčio (GPM) deklaravimo ir sumokėjimo terminas yra nukeliamas: vietoj buvusios gegužės 4 d. šiais metais pajamas deklaruoti ir mokestį sumokėti reikės iki liepos 1 d. Dėl to ilgiau bus galima teikti ir prašymus skirti pajamų mokesčio dalį  organizacijoms, politinėms partijoms bei profesinėms sąjungoms.

„Norime atkreipti dėmesį į tai, jog GPM permokų grąžinimo terminas nesikeičia, tai reiškia, jog gyventojams, teisingai ir laiku pateikusiems deklaraciją, jos bus grąžintos, kaip ir kasmet, iki liepos 31 dienos“, – sako VMI Mokestinių prievolių departamento direktorė Stasė Aliukonytė-Šnirienė.  

VMI pažymi, jog pajamų mokesčio deklaravimo startas kovo mėnesį skelbiamas nebus,  tačiau nukėlus deklaravimo bei sumokėjimo terminą iki liepos 1 d. gyventojams užteks laiko deklaracijoms pateikti teisingai ir laiku. Apie deklaravimo pradžią VMI informuos atskiru pranešimu.

Primename, jog dėl COVID-19 visos VMI paslaugos yra teikiamos ir konsultacijos vyksta tik nuotoliniu būdu. Konsultacijas mokesčių klausimais gyventojai gali gauti paskambinę 1882 ar pateikę paklausimą elektroniniu būdu per „Mano VMI“. VMI paskelbė papildomą konsultantų telefonu sąrašą gyventojams ir įmonėms pagal aptarnavimo teritorijas. Jį galima rasti VMI interneto svetainėje

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top