Pradinis / Mūsų augintiniai / Padėkime benamiams gyvūnams

Padėkime benamiams gyvūnams

Atšiaurus žiemos oras pavojingas ne tik žmonėms, bet ir benamiams gyvūnams, kuriems tokiomis sąlygomis neįmanoma išlikti gyviems be gyventojų pagalbos. Nuo šalčio ir bado kenčiantys benamiai šunys ir katės geriausiu atveju sulaukia tik užuojautos, pavienių miestiečių jiems siūlomo maisto.

Mielieji, nelikite abejingi nuo žiemos negandų kenčiantiems benamiams gyvūnams. Pirmiausia reikėtų suteikti tokiam bėdžiui galimybę pasislėpti nuo šalčio ir vėjo (leisti prisiglausti sandėliuke ar rūsyje), duoti ėsti ir palakti ko nors šilto. Apie priglaustą benamį gyvūną derėtų pranešti benamiais gyvūnais besirūpinančiai organizacijai. Paprasčiausias būdas padėti daugiabučių namų kiemuose gyvenančioms benamėms katėms – jas pašerti, leisti joms šiltai pasislėpti pagalbinėse patalpose, namų rūsiuose. Liūdna, jei atsiranda gyventojų, kurie to neleidžia, priešinasi gyvūnų globai.

Jeigu daugiabučių namų gyventojai nenori net ir per speigus įsileisti benamių kačių į rūsius, tada kas nors iš jautresniųjų turėtų paskambinti į benamius gyvūnus globojančias organizacijas ir paprašyti specialių namukų katėms pernakvoti.

Orinta Leiputė, Seimo parlamentinės grupės „Už gyvūnų gerovę ir apsaugą“ pirmininkė
http://www.orintaleipute.lt

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: