Pradinis / Kinas, muzika, TV / Panevėžyje koncertuosianti Karina Krysko: „Šie metai stebina įdomiais išbandymais“

Panevėžyje koncertuosianti Karina Krysko: „Šie metai stebina įdomiais išbandymais“

Karina_KryskoVasario 16 d. 15 val. Lietuvos kultūros sostinėje Panevėžyje prasidės šventinis koncertas „Laisvės pavasaris“. Jį tiesiogiai transliuos LRT televizija. Viena jo dalyvių – Karina Krysko-Skambinė – šiame renginyje publikai pateiks keletą ypatingų staigmenų.

Koncerto scenoje Karina pirmą kartą atliks dar negirdėtą dainą „Gyvenu dėl tavęs“, kurią specialiai jai parašė kompozitorius Edgaras Lubys-Feral. „Tai visai nauja daina, tokia proga ji labai tiks“, – sako K. Krysko.

Šis atlikėjos debiutas bus ne vienintelis – dainos premjera sutaps su kitu Karinos pirmuoju kartu. Drąsioji atlikėja koncertų metu yra ne kartą skraidžiusi įvairiose šalies salėse, tačiau nė karto neišbandė Panevėžio „Cido“ arenos. Šį kartą kaskadininkai jos lauks kaip tik ten: šventinio koncerto metu K. Krysko plazdens aukštai virš galvų.

„Esu kilusi ant lynų nesuskaičiuojamą gausybę kartų. Nebijau aukščio – man netgi patinka tokie ekstremalūs triukai. Vilniaus „Siemens“ arenoje kartą nusileidau nuo pat lubų, – prisimena K. Krysko. – Tiesa, yra buvę ir tokių momentų, kai nejausdama žemės po kojomis apsiverkiau. Tai buvo prieš daug metų: šokau spektaklyje, kurio dekoracijos buvo labai statūs, aukšti laiptai. Jais turėjau lipti nežiūrėdama sau po kojomis. Buvo tikrai baisu. Tačiau skristi ant sūpynių – tikras malonumas.“

Ateinantį sekmadienį Panevėžyje ji ne tik skris, bet ir taps savotiška vėliavneše. „Kukla Beauty Box“ stilistų komanda moters aprangos ansamblyje žada sumaniai įkomponuoti vėliavą – ši įspūdingai išsiskleis, dainininkei pakilus į aukštumas.

„Taigi manęs laukia daug naujų patirčių, bus labai įdomu. Visi šie metai nuo pat praėjusiųjų pabaigos stebina naujomis pradžiomis ir įdomiais išbandymais“, – žaviai šypsodamasi pasakoja Karina.

Vasario 16-osios koncerte „Laisvės pavasaris“ taip pat pasirodys Merūnas Vitulskis, „Žas“, Ieva Narkutė, Bjelle ir Tadas Juodsnukis, „Auksinis balsas“ Jeronimas Milius, panevėžietė dainininkė Giedrė Vokietytė ir kt. Renginį ves Eglė Kernagytė-Dambrauskė, Audrius Giržadas ir panevėžietis aktorius Dominykas Vaitiekūnas.

Parengė Virginija Bunevičiūtė

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: