Pradinis / Sportas / Pasaulio nardymo čempionate Lietuvos atstovai pelnė net šešis medalius

Pasaulio nardymo čempionate Lietuvos atstovai pelnė net šešis medalius

Lietuvos delegacija iš pasaulio sportinio nardymo čempionato parsivežė net šešis medalius. Daugiausia titulų Sankt Peterburge surengtose varžybose iškovojo klaipėdietė sportininkė Jevgenija Prokul.

J. Prokul rungtyje, kurios metu iš baseino dugno reikėjo iškelti 6 kilogramų svorį, užėmė trečiąją vietą. O kartu su Kauno plaukimo mokyklos sportininkėmis Ernesta Kundrotaite, Diana Žalionyte ir Ina Ribašauskaite estafetėje išplėšė sidabro medalį.

„Tokių gerų įvertinimų Lietuvos sportininkai pasaulio sportinio nardymo čempionatuose iki šiol nebuvo iškovoję“, – sakė Lietuvos povandeninio sporto federacijos viceprezidentė, tarptautinės kategorijos trenerė Virginija Juodeikienė.

Itin nustebino ir vilnietis Nikas Urbanovičius. Sportininkas naktinio nardymo rungtyje užėmė trečiąją vietą bei pasipuošė bronzos medaliu.

„Prognozuoti, kaip susiklostys varžybos, iš tiesų sunku. Bet mūsų sportininkai itin maloniai nustebino“, – sakė sportinio nardymo ir akvatlono pradininkė Lietuvoje V. Juodeikienė.

Ji įsitikinusi, jog svarūs pasiekimai jau įrodo, kad mūsų šalies povandeninio nardymo atstovai gali kovoti su galingiausių šioje srityje valstybių sportininkais, turinčiais daug geresnes sąlygas treniruotis bei ruoštis čempionatams.

Daugiausia aukso medalių iš Sankt Peterburgo parsivežė Rusijos atstovai.

Iš viso dėl įvertinimų grūmėsi 140 sportininkų iš 15 valstybių.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: