Pradinis / Šeima ir sveikata / Patekote į eismo įvykį Jungtinėje Karalystėje? Kokios Jūsų teisės ir kaip pateikti pretenziją?

Patekote į eismo įvykį Jungtinėje Karalystėje? Kokios Jūsų teisės ir kaip pateikti pretenziją?

Jungtinė Karalystė – viena populiariausių krypčių tarp mūsų šalies gyventojų. Vis dėlto nesunku pastebėti, kad atstumai čia yra ypač dideli, tad tie, kurie siekia komfortiškos kasdienybės, nusprendžia įsigyti automobilius. Tačiau ne paslaptis ir tai, kad transporto priemonė reiškia ne tik patogumą, bet ir tam tikrą atsakomybę. Tai ypač aktualu, jei patenkama į eismo įvykius, kurie, kaip rodo statistika, nėra tokie reti. Taigi, labai svarbu žinoti savo teises ir kaip pateikti pretenziją. Jei ši tema jums dar mažai pažįstama, pats metas susipažinti su įžvalgomis.

Jei esate lietuvis, dirbantis bei gyvenantis Jungtinėje Karalystėje, nemanykite, jog turite mažiau teisių nei kiti asmenys. Taigi, jei patekote į eismo įvykį, pats metas sumažinti streso lygį – jūs tikrai turite teisę prašyti kompensacijos. Ypač daug optimistiškai nuteikiančių galimybių atsiveria tuomet, jei eismo įvykis įvyko ne dėl jūsų kaltės. Būtent tuomet jums gali būti suteiktas pakaitinis automobilis, padengiamos gydymo bei automobilio remonto, reabilitacijos išlaidos, gaunami pinigai už laikotarpį, kai dėl patirtų sužalojimų negalėsite dirbti, ar net kompensacija už patirtas traumas, kuri, priklausomai nuo traumų sunkumo, gali siekti tūkstančius svarų.

Pretenzijos pateikimas

Vis dėlto tam, kad būtų galima pateikti savo pretenziją dėl kompensacijos gavimo, labai svarbu žinoti keletą dalykų:

  • ieškinį galima pateikti nepraėjus ilgesniam nei 3 metų terminui nuo eismo įvykio dienos (tačiau rekomenduojama pateikti ieškinį kuo greičiau);
  • net ir tuo atveju, jei nėra būtinybės kreiptis į gydymo įstaigą, vis tiek rekomenduojama į ją nuvykti tam, kad specialistai įvertintų fizinę bei emocinę jūsų sveikatos būklę ir galėtumėte šias diagnozes pateikti prašydami kompensacijos;
  • pretenziją reiškiantis asmuo turi būti suinteresuotas pateikti kuo didesnį duomenų, įrodančių būtent jo versiją, skaičių;
  • svarbų vaidmenį atlieka ir avarijos liudininkų parodymai.

Taigi, kaip matyti, yra daug įvairių kriterijų, kuriuos būtina atitikti, jei norite gauti kompensaciją, taip pat svarbu įvykdyti ir tam tikrus nurodymus. Tad nieko keista, kad nemažai daliai žmonių stresą kelia ne tik pats faktas, jog pateko į eismo įvykį, ir visos su tuo susijusios pasekmės, bet ir tai, jog ne visada aišku, kaip deramai pateikti pretenziją. Abejonių bei streso bus kur kas mažiau tuo atveju, jeigu nuspręsite kreiptis į įmonę Insito kompensacijos. Jus ne tik pakonsultuos, atsakys į visus iškilusius klausimus, bet ir, svarbiausia – pasirūpins, kad pretenzija būtų išreikšta tinkamai, kad būtų sutvarkyti visi būtini dokumentai ir gautumėte maksimalaus dydžio kompensaciją. Gyvenimas svečioje šalyje visada atrodo sudėtingesnis nei gimtinėje, tad iškilusiomis problemomis ir sunkumais dalinkitės su profesionalais, kurie puikiai išmano savo darbą, turi patirties ir visada yra pasiryžę jums padėti. Taupykite laiką bei energiją, netikėtus gyvenimo posūkius įveikdami kartu su profesionalais.

Avarijos įvyksta kiekvieną dieną, o Jungtinėje Karalystėje, kur gyvena ypač daug žmonių, kamščiai yra ne retenybė, o kasdienybė, eismo įvykių tikimybė yra ypač didelė. Taigi, visai nesvarbu, kokią vairavimo patirtį turite ir kaip dažnai vairuojate, tikimybė, kad pateksite į eismo įvykį, visada yra reali. Toks nutikimas žmonėms visada asocijuojasi su nuostoliais, neigiama patirtimi bei emociniu krūviu. Vis dėlto, kaip matyti, situacija gali būti ir kitokia – jei kreipsitės į profesionalus, patirsite kur kas mažiau rūpesčių, sutaupysite laiko, o, svarbiausia – praradimai bus ypač minimalūs.

 

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top