Pradinis / Interjeras / Pavasariškas interjero atnaujinimas – neišeinant iš namų

Pavasariškas interjero atnaujinimas – neišeinant iš namų

Pavasarį itin populiaru iš pagrindų tvarkyti savo namus, atnaujinti interjerą. Dabar, kai dėl susiklosčiusių aplinkybių esame priversti juose praleisti kur kas daugiau laiko, tai padaryti norisi dar labiau. Tam, kad šį tikslą įgyvendintume, nebūtina niekur eiti – tereikia turėti internetą.

naktinės užuolaidos
Tobulas metas naujoms langų uždangoms

Atšilus orams nemaža dalis žmonių kimba valyti langus – juk norisi į namus įsileisti kuo daugiau natūralios šviesos. Tačiau svarbu pasirūpinti, kad iš lauko sklindantys ryškūs saulės spinduliai neakintų ir netrukdytų mėgautis laisvalaikiu ar darbu kambaryje. Todėl verta pasirūpinti naujomis langų uždangomis. Nepriklausomai nuo to, tai būtų dieninės ar naktinės užuolaidos, širmos, žaliuzės ar romanetės, visas jas galite išsirinkti neišeidami iš namų.

„Domus Lumina“ komanda teikia videokonsultacijas internetu. Jų metu profesionalūs dizaineriai padeda įvertinti namų interjerą ir išsirinkti jame labiausiai derančias priemones. Taip pat supažindinama su audinių asortimentu, pateikiamos rekomendacijos, atsakoma į rūpimus klausimus. Taigi, išsirinkti labiausiai tinkančias ir patinkančias langų uždangas – kur kas paprasčiau.

Galimybė ne tik pamatyti, bet ir paliesti

Atnaujinant interjerą norisi, kad jis taptų ne tik patogesnis, bet ir patrauklesnis akiai. Dėl šios priežasties svarbu įvertinti estetines langų uždangų savybes. Kai kuriais atvejais pakanka tik pamatyti audinį, ir jis iš karto tarsi prilimpa. Tačiau kartais norisi gyvai įvertinti jo tekstūrą, spalvą, raštą. Visa tai įmanoma padaryti net ir dabar, saugiai būnant namuose.

Norimi audinių pavyzdžiai nemokamai pristatomi į pasirinktą vietą. Tai puikus pasirinkimas norintiems įsitikinti, kokios užuolaidos – naktinės ar dieninės, romanetės ar kitos langų uždangos, – labiausiai dera interjere. Siuntinys pristatomas laikantis visų saugumo reikalavimų – per kurjerį arba kitu norimu būdu.

Nemokamas, saugus ir greitas pristatymas

Įvertinant šių dienų situaciją, itin svarbu išlikti sąmoningiems: vengti masinio susibūrimo vietų, artimo kontakto su aplinkiniais, laikytis higienos. Todėl prekių užsakymas internetu arba telefonu – vienas geriausių pasirinkimų. „Domus Lumina“ specialistai pasirūpino, kad langų uždangos ir kiti tekstilės gaminiai būtų nemokamai pristatomi tiesiai į namus ar ten, kur jums patogiausia.

Dažniausiai, sugalvojus genialią idėją, norisi kuo greičiau ją paversti realybe. Jei iš jūsų galvos jau kurį laiką neiškrenta žavingos naktinės užuolaidos ar elegantiškos romanetės, nesijaudinkite. Užsisakykite jau dabar, ir jos bus pasiūtos per 3 darbo dienas.

Profesionalių konsultantų pagalba

Siekiant tinkamai pakabinti užuolaidas ar kitas langų uždangas, gali kilti įvairių neaiškumų – ypač tuomet, jei tai daroma pirmą kartą. Tokiu atveju rekomenduojama konsultuotis su profesionalais. Jie gali atvykti į namus ir viską atlikti už jus. Paslauga teikiama laikantis griežtų saugumo reikalavimų, todėl 1 val. prieš atvykstant konsultantams ar montuotojams svarbu gerai išvėdinti patalpas, vengti artimo kontakto ir bendrauti saugiu atstumu. Jei įmanoma, atsiskaitymas už prekes turėtų būti atliekamas mokėjimo pavedimu arba banko kortele.

Norintiems išvengti bet kokio kontakto patariama naudotis videokonsultacijomis internetu. Kvalifikuoti specialistai suteikia visą reikalingą informaciją, kaip tinkamai pakabinti ar sumontuoti langų uždangas – nesvarbu, tai būtų dieninės ar naktinės užuolaidos, roletai, plisuotos žaliuzės, romanetės ar kita.

Šiomis dienomis, kai namuose daugelis praleidžiame didžiąją dienos dalį, norisi pasirūpinti, kad jų erdvė keltų kuo malonesnius pojūčius. Jei iki šiol nespėjote atnaujinti interjero ir norite tai padaryti, „Domus Lumina“ komanda pasiruošusi jums padėti. Saugiai ir operatyviai teikiamos paslaugos leidžia pripildyti savo namus pavasariškos gaivos niekur iš jų neišeinant. Nepamirškime džiaugtis gyvenimu – juk bendrą įspūdį kuria daugybė detalių.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: