Pradinis / Mūsų augintiniai / Penktadienį į universitetą – su šunimis

Penktadienį į universitetą – su šunimis

Balandžio 24 dieną visoje Lietuvoje minima Šuns diena – šia proga balandžio 27-ąją, penktadienį, visa Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) bendruomenė – dėstytojai, studentai ir darbuotojai – yra kviečiami atsivesti savo augintinius į darbą.

Šios dienos tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į šunis, jų svarbą žmonių gyvenime, akcentuoti gerąsias šunų savybes. Praėjo laikai, kai šuo buvo tik sargas, dabar šunys – bendruomenės nariai, lydintys šeimininkus beveik visur, juk šuo yra vienas protingiausių ir socialiausių gyvūnų. Šuo savo buvimu darbe skleidžia gerą energiją, suteikia puikią progą atsipalaiduoti. Tokiomis akimirkomis bendradarbiai tampa atviresni, bendruomeniškesni, į darbe iškylančius sunkumus reaguoja ramiau ir dažniau padeda vieni kitiems.

Gyvūnams pakanti darbo aplinka skatina darbuotojų kūrybingumą ir mažina stresą: tai patvirtina ir moksliniai tyrimai. Pavyzdžiui, viename Virdžinijos sandraugos universiteto (JAV) mokslininkų tyrime atskleista, kad gyvūnų buvimas darbe sumažina streso poveikį.

Ką daryti, kad šią dieną šunys, šeimininkai, kolegos, studentai ir vadovai jaustųsi patogiai ir patirtų tik malonias akimirkas? Universitetas kviečia būti atsakingus, perspėti vadovus ir kolegas apie savo planus atsivesti augintinį, įsitikinti, ar nėra alergiškų, baimę šunims jaučiančių žmonių. Šunys į darbą turi ateiti sveiki ir socializuoti.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: