Pradinis / Mokslas ir švietimas / Perspėjimas studentams: nelegalūs kelionių pasiūlymai – net universitetuose

Perspėjimas studentams: nelegalūs kelionių pasiūlymai – net universitetuose

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos perspėja dėl Nyderlanduose registruotos įmonės „STUDENT DESTINATIONS B.V.“ svetainėje www.student-destinations.com ir socialiniame tinkle „Facebook“ vykdomos neteisėtos veiklos Lietuvoje.

Pagal turimus duomenis, „STUDENT DESTINATIONS B.V.“, neturėdama Turizmo departamento patvirtinimo teikti kelionių organizatoriaus paslaugas Lietuvoje, tiesiogiai universitetuose siūlo ir parduoda jaunimui ir studentams kelių dienų keliones autobusu iš Lietuvos.

„STUDENT DESTINATIONS B.V.“ nebendradarbiauja su Turizmo departamentu ir ignoruoja nurodymus nevykdyti kelionių organizavimo veiklos Lietuvoje.

Turizmo departamentas atkreipia dėmesį, jog renkantis kelionių pardavimo agentą ir kelionių organizatorių reikia būti itin atidiems, ir nerekomenduoja jaunimui ir studentams vykti į „STUDENT DESTINATIONS B.V.“ siūlomas organizuotas turistines keliones.

Atkreipiame dėmesį, jog turistas, įsigijęs kelionės paketą iš nelegalizuoto Lietuvoje užsienio kelionių organizatoriaus, pats prisiima riziką dėl galimos žalos atlyginimo. Tokiu atveju turisto teisės ginamos tos šalies, kurioje šis užsienio kelionių organizatorius yra registruotas, teisės aktų nuostatomis. Turistas, prieš pirkdamas tokią kelionę, turi pats iš anksto išsiaiškinti, kur ir kaip jam reiktų ginti savo teises.

Kilus klausimų ar abejonių, rekomenduojame konsultuotis su Turizmo departamento specialistais.

Informaciją, kurią reikia žinoti įsigyjant kelionę, galite gauti el. paštu prieziura@tourism.lt,  telefonu Vilniuje 8 706 64 848 arba Turizmo departamento svetainės skiltyje TURISTUI (http://www.tourism.lt/lt/naudinga-informacija/informacija-turistui ).

VTD inf.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: