Pradinis / Kinas, muzika, TV / Pirmojo lietuviško siaubo filmo anonsą matę kritikai: „Rūsys“ kuriamas pagal visus Holivudo standartus“

Pirmojo lietuviško siaubo filmo anonsą matę kritikai: „Rūsys“ kuriamas pagal visus Holivudo standartus“

Pirmosios lietuviškos siaubo juostos „Rūsys“ kūrėjų komanda pristato filmo anonsą ir siunčia pirmąją rimtą užuominą, ko tikėtis šiame Lietuvos kinui naujo žanro filme. Jau dabar „Rūsio“ anonsą matę pasaulio kino industrijos atstovai vienbalsiai tvirtina, kad filmas atitiks visus šiuolaikinius Holivude kuriamų siaubo juostų standartus. Šiuo metu intensyviai vyksta „Rūsio“ montavimo darbai. Kino teatruose filmas pasirodys dar šį rudenį.

„Pirmiausia „Rūsio“ anonsą parodėme ir filmo siužetą pristatėme „Kino pavasaryje“ viešintiems Lietuvos ir pasaulio kino industrijos profesionalams. Iš jų išgirdome labai teigiamų atsiliepimų. Pasak jų, pirmasis lietuviškas siaubo filmas tikrai pataiko į kokybės dešimtuką vien jau dėl to, kad jo siužetas kuriamas gilinantis į psichologiją, o ne rodant trykštančius kraujo fontanus, kaip dažnai įprasta siaubo žanro filmuose“, – sako juostos režisierius Ričardas Matačius, kurio darbai komplimentų sulaukė net iš paties Larso von Triero, ekstravagantiškojo „Nimfomanės“ režisieriaus.

Filmo „Rūsys“ anonsą žiūrėkite čia: https://vimeo.com/91586156.

„Rašydami filmo scenarijų konsultavomės su psichologijos, psichiatrijos ir net neurochirurgijos specialistais, todėl manome, kad „Rūsys“ turėtų sudominti ir siaubo žanro vengiančius žiūrovus. Filmas kuriamas remiantis tikru, Lietuvoje įvykusiu nutikimu. Tai bus įtempta, iki paskutinės akimirkos intrigą išlaikanti istorija, nagrinėjanti amžinas temas: meilę, Dievo egzistavimą, šeimos santykių trapumą ir, svarbiausia – nuodėmės kainą“, – teigia vienas iš filmo scenarijaus autorių, „Rūsio“ prodiuseris Almantas Dulkys.

Filme pasakojama garsios tapytojos Ievos (vaidina Jurga Šeduikytė) ir finansininko Tomo (Marius Jampolskis) šeimos istorija. Kai sutuoktinių namo rūsyje paslaptingai dingsta nekviestas svečias, o ant rūsio laiptų Tomas randa C formos vinį, pradeda dėtis protu nesuvokiami dalykai.

Nuotraukos Juliaus Giriūno

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: