Pradinis / Grožis ir mada / Plaukų priežiūra vasarą: taisyklės bei niuansai

Plaukų priežiūra vasarą: taisyklės bei niuansai

Vasara – ne pats geriausias metas plaukams. Saulės spinduliai, sūrus vanduo, sausas vėjas gali išsausinti jūsų plaukus, padaryti juos lengvai lūžtančiais ir išblukusiais. Kaip derėtų rūpintis plaukais vasarą, skaitykite straipsnyje.

Vasarą ypač svarbu rūpintis plaukais, nes būtent tada įmanoma negrįžtamai jiems pakenkti. Saulė juos išdžiovindama sunaikina kutikulą visam laikui. Tam, kad plaukai liktų sveiki ir blizgūs, jums teks gerai jais pasirūpinti.

Plaukų priežiūra vasarą: apsauga

Vasarą plaukų apsauga nuo saulės turi jums tapti kaip dantų valymasis. Nusipirkite apsauginių priemonių su SPF seriją ir aktyviai ja naudokitės. Idealiu atveju serija su saulės apsauginiu faktoriumi turi tapti pagrindine jūsų plaukų priežiūros priemone vasarą. Būdamos mieste, galite naudoti tik purškiamąją priemonę, o prie jūros jums reikės viso komplekto. Prisiminkite, lengviau išvengti plaukų sausumo nei gydyti jau pažeistus plaukus.

Jeigu nuvažiavote prie jūros ir neturite su savimi priemonių plaukų apsaugai su SPF, tai tepkite plaukus įprastu kremu nuo saulės. Grįžę iš paplūdimio nuplaukite plaukus šampūnu.

Plaukų priežiūra vasarą: drėkinimas

Vasarą, kaip niekad, plaukams reikalingas drėkinimas. 2 kartus per savaitę naudokite drėkinamąją kaukę. Tam, kad sustiprintumėte poveikį, vietoje įprasto tepimo plaukus įvyniokite: užtepkite kaukę ant kiek drėgnų plaukų ir suvyniokite juos į maistinę plėvelę, po 20–30 minučių nuplaukite vandeniu. Toks metodas vasarą sustiprins kaukės drėkinamąjį poveikį. Pageidautina, kad vasaros sezonu tokia procedūra būtų daroma kartą per savaitę.

Plaukų priežiūra vasarą: švara

Vasarą plaukai labai greitai tampa riebūs. Neverta su tuo kovoti. Plaukite galvą pagal būtinybę, nes odos riebalai daro blogą įtaką plaukų būsenai. Vasarą naudokitės lengvais šampūnais, tinkančiais dažnam naudojimui. Prieš plaudamos plaukus, sutepkite drėgną galvos odą keliais simondsijų, avokadų ar kokosų aliejaus lašais. Gerai įtrinkite į plaukų šaknis, pamasažuokite. Tada tęskite įprastą plovimo procesą. Tai padės pamaitinti galvos odą ir ji nedžius nuo dažno plovimo.

Svarbu! Niekada nedžiovinkite galvos saulėje. Tai – tiesus kelias link sausų plaukų. Saulė daro neigiamą įtaką drėgniems plaukams ardydama jų apsauginį sluoksnį. Išdžiovinkite plaukus džiovintuvu arba leiskite jiems išdžiūti patalpoje savaime. Paplūdimyje nepamirškite galvos apdangalo: jis turi pridengti plaukus nuo saulės spindulių.

Plaukų priežiūra vasarą: dažymas

Vasarą plaukai smarkiai „išdega“. Tai visiškai normalu. Jeigu dažote plaukus, nepasirodykite saulėje be galvos apdangalo. Tai apsaugos jūsų plaukų spalvą ir struktūrą. Vasarą geriau išvis atsisakyti plaukų dažymo, pakeisti jį tonavimo procedūra.

Jeigu jūs blondinė ir jums reikia pašviesinti plaukus, tai neatlikite šios procedūros karštomis dienomis. Pasistenkite sumažinti dažymų skaičių tiek, kiek įmanoma.

Tam, kad vasarą išsaugotumėte savo plaukų grožį ir sveikatą, derėtų įtraukti į vasarinę jų priežiūrą apsaugą ir drėkinimą, taisyklingą plovimą, naudokitės galvos apdangalais ir stenkitės nedažyti plaukų.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Scroll To Top
%d bloggers like this: