Pradinis / Aktualijos / Prezidentūroje apdovanota 10 šalies mokytojų

Prezidentūroje apdovanota 10 šalies mokytojų

Penktadienį, sausio 11 d., Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo konkurso „Herojai tarp mūsų“ nugalėtojų apdovanojimo ceremonijoje. Joje, kaip ir kasmet, buvo pagerbti žygdarbius darantys ir savo kilniais poelgiais drąsos įkvepiantys žmonės.

Šeštą kartą organizuojamas konkursas „Herojai tarp mūsų“ šiemet skiriamas Lietuvos mokytojams – žmonėms, ugdantiems ir įkvepiantiems ateities herojus, neskaičiuojantiems savo laiko ir jėgų, padedantiems atrasti savąjį kelią jaunosios šalies kartos atstovams.

Iš viso buvo apdovanoti 10 šalies mokytojų. Prezidentė jiems įteikė Lietuvos trispalvę.

Pasak Prezidentės, kai prieš metus rinkome idėjas Lietuvai ir paskelbėme, kad mokytojai mums svarbiausi, turbūt ne visi mokytojai tuo patikėjo. Todėl ne veltui metų pabaigoje matėme tokį aktyvų, pilietinį mokytojų pareiškimą.

„Lozungų neužtenka, turime iš tiesų matyti mokytoją, kaip žmogų, vieną svarbiausių visuomenėje. Iš mokytojų turime ir mokytis, ir jiems padėti, nes šeima pradeda ugdyti, o vėliau estafetę perima mokytojai, todėl turime kuo dažniau prisiminti šiuos žmones iš didžiosios raidės“, – sakė šalies vadovė ir papasakojo, kad apie mokytojus šiandien taip pat kalbėjosi per susitikimą su Sausio 13-osios aukų artimaisiais.     

Herojų apdovanojimus šiemet pelnė specialiųjų ugdymosi poreikių vaikų grupės auklėtoja bei kūno kultūros mokytoja Kristina Surdokaitė. Taip pat apdovanotas inovatyviausiu šalyje pripažintas Vilniaus „Taikos“ progimnazijos mokytojas Algis Bitautas. Herojų titulą taip pat pelnė visą gyvenimą Lazdijuose chemijos mokanti Asta Eidukaitienė, žemaičių kalbos ir tradicijų vaikus mokanti Jūratė Rubavičienė, vos 18 metų mokytojauti pradėjusi Kauno Žaliakalnio progimnazijos pradinių klasių mokytoja Asta Maslauskienė.

Herojumi pripažintas Kauno „Varpo“ ir Juozo Urbšio gimnazijos mokytojas Sergėjus Kozlovas. Tik 3 metus dirbantis mokytojas taip pat užsiima žurnalistine veikla, studijuoja doktorantūroje ir rašo disertaciją apie kibernetinį saugumą. Apdovanoti taip pat buvo 9 metus Briuselyje dirbusi, o dabar Kauno Panemunės pradinių klasių mokytoja dirbanti Dalė Morkūnienė, Kelmės mokytojas Valdas Kančauskas, Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos mokytoja Diana Balužytė ir telšiškė Ligita Kaziukonė.

Prezidentės spaudos tarnybos inf.

R. Dačkaus nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top