Pradinis / Aktualijos / Pristatymu pilietinės visuomenės atstovams tęsiami Lietuvos pirmininkavimo ES tarybai renginiai Airijoje

Pristatymu pilietinės visuomenės atstovams tęsiami Lietuvos pirmininkavimo ES tarybai renginiai Airijoje

0625 Lietuvos ir Kroatijos ambasadoriai

Lietuvos ambasada Airijoje Europos namuose Dubline birželio 25 dieną pristatė Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai prioritetus Airijos ES reikalų ekspertams, politologams, politinių partijų ir nevyriausybinių organizacijų, parlamento ir žiniasklaidos atstovams.

„Lietuva tęs Airijos pradėtus darbus, siekdama stiprinti ES finansinės sistemos patikimumą, skatinti ekonominį augimą, piliečių saugumą ir didinti ES įtaką pasaulyje“, – savo pranešime sakė Lietuvos ambasadorius Airijoje Vidmantas Purlys.

V. Purlys pabrėžė puikų Lietuvos ir Airijos bendradarbiavimą rengiantis pirmininkavimui ir užtikrinant sklandų vadovavimą ES Tarybai 2013 m.

Viešoje diskusijoje taip pat buvo pristatyta Lietuvos ekonominė pažanga ir pasiekimai tarptautinėje arenoje.

Prieš renginį su prasidėsiančiu Lietuvos pirmininkavimu ES Tarybai ir Kroatijos įstojimu į Europos Sąjungą Lietuvos ir Kroatijos ambasadorius pasveikino šalių tautinėmis spalvomis pasidabinę Airijos pradinių mokyklų moksleiviai.

Pristatymas, kurį ambasada organizavo kartu su Airijos Europos judėjimu ir Kroatijos ambasada Airijoje, yra vienas iš Lietuvos pristatymo programos renginių Airijoje 2013 m.

Birželio 27 d. Lietuvos kultūros pristatymo renginius pradės Dublino Farmleigh galerijoje atidaroma Mariaus Jovaišos fotografijų paroda „Neregėta Lietuva“. Antrąjį šių metų pusmetį Airijos visuomenei taip pat bus pristatyta Lietuva dailė, fotografija, operos ir džiazo muzika.

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos informacija

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: