Pradinis / Mokslas ir švietimas / Projekto „Aspirinas“ renginiuose – šimtai norinčiųjų mokytis ir mokyti

Projekto „Aspirinas“ renginiuose – šimtai norinčiųjų mokytis ir mokyti

Kauno technologijos universiteto (KTU) inicijuotas projektas „Aspirinas“ viršijo ne tik organizatorių lūkesčius, bet ir kino teatro „Romuva“ galimybes.

Projekte „Aspirinas“ apsilankė apie 600 moksleivių ir daugiau nei 200 tėvų. Pasak organizatorių, ne visi norintieji dalyvauti seminare turėjo tokią galimybę, nes kino teatre „Romuva“ negalėjo tilpti tiek žmonių. Pasak KTU atstovų, toks susidomėjimas rodo, kad sklandus mokymosi procesas yra aktuali, tiek mokinius, tiek jų tėvus ir mokytojus dominanti tema.

Seminarų metu psichologas Tomas Lagūnavičius mokiniams ir jų tėveliams atskleidė kokybiško ir sklandaus mokymosi proceso eigą. Tokio mokymosi esmė – ne aklai kalti faktus, bet suprasti esmę ir lengvai įsiminti informaciją. Pasak T. Lagūnavičiaus, vaikams mokymasis turi būti malonus užsiėmimas, o ne daug energijos reikalaujantis ir kankinantis darbas.

Mokytojai, kurie dalyvavo moksleiviams skirtame seminare, teigė, kad tokie renginiai skatina į mokymosi procesą pažvelgti kitu kampu ir ieškoti naujoviškesnių, greitesnį rezultatą duodančių mokymo(si) būdų.

Projekto „Aspirinas“ renginiuose po seminarų moksleivių ir tėvų laukė skirtingi filmų seansai. Taip pat buvo galima asmeniškai padiskutuoti ar pasikonsultuoti rūpimais klausimais su psichologu bei KTU priėmimo skyriaus darbuotojais.

Projekto organizatoriai, sulaukę milžiniško moksleivių, jų tėvų bei mokytojų susidomėjimo, lapkričio mėnesį planuoja pakartotinį seminarų ciklą Kaune, o vėliau – ir kituose Lietuvos miestuose.

Daugiau informacijos: www.ktu.lt.
Renginio akimirkos: http://youtube/jz14kXgI2dQ.

Pagal Karolinos Paulonytės pranešimą

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top