Pradinis / Lietuviai svetur / Rogalando mišrus choras „Oktava“ paminėjo dvejų metų veiklos sukaktį

Rogalando mišrus choras „Oktava“ paminėjo dvejų metų veiklos sukaktį

Choro „Oktava“ kolektyvas su vadovės Linos Vingienės dovanotais žibintais   

Taip greit lekia laikas. Prieš porą metų susibūręs kolektyvas šiemet šventė dvejų metų veiklos sukaktį. Per tuos dvejus pralėkusius metus daug bendrauta, daug daug repetuota ir dalyvauta net septyniolikoje koncertų.

Prieš kalėdinį pasirodymą„Eglė žalčių karalienė“

Šeštadienį Rogalando lietuvių bendrijos mišraus choro „Oktava“ nariai rinkosi į svetingus, jaukius Jūratės ir Rolando namus ir šventė choro dvejų metų gimtadienį.

Tradiciniu patiekalu šventiniame meniu tapę cepelinai šį kartą buvo gaminami pačių svečių. Cepelinų gamyba vyko draugiškai ir labai vieningai. Jų buvo pagaminta daugiau nei pusšimtis.

Visiems pasistiprinus, šventę tęsė vadovė, kuri kiekvienam dovanojo po savo kurtą suvenyrą – šilumos, jaukumo ir vienybės simbolį.

Rankų darbo suvenyras-žibintas

Buvo žaidžiami žaidimai, atliekamos smagios užduotys, dalijami prizai. Dalyviai mainėsi dovanėlėmis. Skambėjo dainos ir daug prasmingų palinkėjimų chorui ir jo nariams.

Vakare svečiai nenoriai skirstėsi namo su pakylėta nuotaika, šiluma širdyse, vieningi ir ryžtingai nusiteikę drąsiai žengti į trečiuosius veiklos metus.

Parengė Vytautė Pelėda

Nuotraukų autorius Rolando Lenkimas ir archyvo

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top