Pradinis / Kinas, muzika, TV / Rokas Petkevičius: ,,Lietuvos garbė“ – išskirtinis renginys mano profesiniame kelyje“

Rokas Petkevičius: ,,Lietuvos garbė“ – išskirtinis renginys mano profesiniame kelyje“

TV3_LG_2014_Rokas_PetkeviciusPatriotiškumą ir lietuvybę puoselėjanti televizija TV3 kartu su projekto partneriu banku „Nordea“ tęsia jau tradicija tapusius paprastų Lietuvos žmonių ir mūsų šaliai nusipelniusių užsienio piliečių apdovanojimus. Kaip ir kasmet, didingieji projekto „Lietuvos garbė 2014“ apdovanojimai vyks Kovo 11-ąją, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Televizija jau atskleidė, kad ceremoniją ves žurnalistė, laidos „Prieš srovę“ kūrėja Audrė Kudabienė, televizijos projektų vedėjas ir teisėjas Marijus Mikutavičius ir TV3 žinių vedėjas Rokas Petkevičius.

„Man ,,Lietuvos garbė“ – išskirtinis renginys profesiniame kelyje. 2006 metais per šį renginį tiesioginio eterio metu, stebint milijoninei auditorijai, o salėje – prezidentui Valdui Adamkui, būriui politikos, mokslo ir meno elito atstovų, buvau pakviestas į sceną ir pristatytas kaip naujasis ,,TV3 žinių“ vedėjas“, – prisimena R. Petkevičius.

Žinomas vyras džiaugiasi po šio ypatingo šventinio vakaro pradėjęs dirbti „TV3 žiniose“. Čia jis iki šiol praneša žiūrovams svarbiausias šalies ir pasaulio naujienas. „Džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad per dvidešimt savo karjeros televizijoje metų darbovietę pakeičiau tik kartą – esu sėslus ir ištikimas savo žiūrovams. Nuo to laiko vedžiau ir visas „Lietuvos garbės“ apdovanojimų ceremonijas kartu su Aurelija Razmarataite, vėliau su Renata Šakalyte. Šiemet ją vesiu su Audre Kudabiene. Pamenu, vienais metais drauge renginį vedė Jolanta Butkevičienė ir Gediminas Jaunius. Kartą – Indrė Makaraitytė ir Naglis Šulija.“

Pasak R. Petkevičiaus, „Lietuvos garbė“ – sudėtingos kompozicijos ir didžiulės apimties renginys. „Man smagu, kad kaskart ceremonijai parenkamos vis kitos vietos, kad žiūrovui pateikiama staigmenų. Ypač malonu prisidėti kuriant siužetus apie ,,Lietuvos garbės“ herojus, įsigilinti į jų istorijas, susipažinti su tais žmonėmis. Daugeliui jų atvykti į laidos transliaciją yra didžiulė šventė, net viso gyvenimo įvykis. Tai taip akivaizdžiai matyti jų akyse, jų veiduose“, – pasakoja Rokas.

,,Lietuvos garbės“ herojumi gali tapti kiekvienas. Man smagu, kad TV3 labai demokratiškai kreipiasi į savo gausius žiūrovus su prašymu siūlyti herojus, siųsti jų istorijas kuo anksčiau iki renginio. Koks amerikietis pasakytų, jog kandidate į mūsų ,,Lietuvos garbės“ herojus turi teisę tapti net ir „next corner girl“ (kaimynystėje gyvenanti mergaitė) ir būtų teisus“, – džiugiai aiškina R. Petkevičius.

Iškilmingoje ceremonijoje, kuri kasmet sulaukia milžiniško verslo, visuomenės, politikų, nusipelniusių Lietuvai asmenų ir TV3 žiūrovų susidomėjimo, jau devintą kartą bus pagerbti tie, kurie savo kilniais ir tyliais darbais, didvyriškais poelgiais, drąsa ir begaliniu pasiaukojimu keičia mūsų gyvenimą, mūsų šalį ir net pasaulį.

Geri darbai turi būti įvertinti, todėl jeigu šalia Jūsų yra žmonių, kurie daro pasaulį geresnį, o Lietuvą gražesnę, – pasiūlykite juos pripažinti „Lietuvos garbės“ didvyriais: www.tv3.lt/lietuvosgarbe. Papasakokite TV3 televizijai didvyrio istoriją ir galbūt jam, švenčiant Nepriklausomybės atkūrimo dieną, plos visa Lietuva. Lietuvos garbingiausius žmones tradiciškai rinks „Lietuvos garbės 2014“ komisija – garsūs Lietuvai nusipelnę žmonės.

Per visus projekto gyvavimo metus iškilminguose apdovanojimuose už kilnius darbus jau pagerbta 80 žmonių iš Lietuvos ir pasaulio. Iškilminga projekto „Lietuvos garbė“ apdovanojimų ceremonija kasmet transliuojama tiesiogiai ir pradedama himno giedojimu.

Parengė Erika Vyšniauskaitė, Vaida Vincevičiūtė

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top
%d bloggers like this: